Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, egyéjszakás kalandnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, egyéjszakás kalandnál mennyire zavar bennetek, ha a lány évvégén megbukott valamiből?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne szexelőtt, akkor leráznátok?

Még persze lehet javítni pótvizsgán, szal nem évismétlés,de a pótvizsga nyár végén van,addig meg tuti lesz jópár buli és részegen az ember olyanokat is elmond, amiket nem kellene...



2016. jún. 7. 19:02
1 2 3
 1/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Én hozzá se nyúlok olyan csajhoz, aki nem mutatja meg az ellenőrzőjét a buliban.
2016. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Most az iskola hogyan jön a szexhez? :D Miért te buktál meg valamiből? :D
2016. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A farkam nem nézi, hogy milyen tanuló a lány. :-D
2016. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 RRR ***** válasza:
100%
ezt ugye nem kérdezed komolyan?
2016. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlenül! Kedvem is elmegy egy meztelenül zuhanyozó kiéhezett miformán csajtól ha előző nap kettest kapott angolból!
2016. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennemű kapcsolatlétesítés előtt bizonyítványt kérek mindenkitől, tehát kizáró ok.
2016. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez semennyire. Az már inkább kizáró tényező lenne, hogy a "problémád" alapján vagy kb 15 éves.
2016. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég, ha franciából ötös vagy.
2016. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen lányt…

Iskolába már nem jár, soha nem is lesz munkája, nemnek ellenére évek óta jóban vagyunk. Mielőtt bárki beszólogatna, a táv miatt sosem fogunk találkozni. De tartjuk a kapcsolatot, mindent megoszt velem. Hogy lefeküdnék –e vele? Persze…

Nem számit hogy nem járt suliba. Kedves lány…

2016. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!