Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a lányoknak az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a lányoknak az első alkalom után?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Személyfüggő, ha fájt neki, akkor még valószínűleg érzi egy darabig, hogy kicsit más lent, meg hogy meg lett erőltetve, de én például az első után semmit nem éreztem mert maga az aktus sem fájt.:) Ha apedig
2016. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat folytatom, szóval ha pedig nem a fizikai "változásra" vagy kíváncsi, akkor az is eltérő, hogy ki hogy érzi magát utána, van akinek felemelő, és elkezdi magát nagylányak érezni és egyre többet érdeklődik a szex iránt, van akinek meg sem kottyan.:)
2016. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én pl csak jobban megszerettem a páromat. erősebb kapcsolat alakult ki köztünk.

az első után nem éreztem különösebben semmit, ám amikor már intenzívebben csináltuk izomlázam (?) volt lent de nem fájt az se, kellemes volt a maga módján :)

2016. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!