Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik elsőnek mentek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik elsőnek mentek prostihoz úgy, hogy még szüzek voltak mondtak erről valamit? Pl:hogy még rlég tapasztalatlanok vagy úgy csináltak mindent mintha rutinszerű lenne? 19F

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 15:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Válaszokat előre is köszi :) Olyanok írjanak akik voltak "ebben a hajóban" és olyanok ne akik csak azt akarják leírni h miért prostival vesztem el miért nem várok és miért vagyok ekkora nyomi h ennyi idős koromra még szűz vagyok
2016. jún. 9. 15:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy jótanács: fiatal, huszonéves prostiba ne feltétlenül bizz meg, velük kapcsolatosan többször is volt olyan tapasztalatom, hogy a telefonba letagadták magukat, hogy ők azt se tudják, miről van szó.
2016. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idősebb nő volt, lefürödtünk együtt ő megmodott engem és meg kisuvickoltam a pináját. Utána bementünk a szobába, felszopott én csak megujjaztam és smároltam vele. Elsőnek misszionárius pózban dugtam meg kb 6-7 perc után telengedtem a gumit. Utána cigi, pihenés, beszélgetés. Majd elkezdte a hátamat masszírozni, úgy, hogy újra felálltam. Gumi föl és meglovagolt úgy, hogy azt hittem elfüstöljük a gumit. Volt valami technikája amivel úgy össze tudta szorítani a vagináját, rászorítva a farkamra, hogy kb 5 perc után végem volt. Ilyet azóta se tudott egyetlen csaj sem. Gumit lehúzta, szájjal letisztogatott aztán öltözés és csók. Én úgy mentem, hogy előtte már voltam nővel, de ha te nem akkor se parázz majd irányít
2016. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A hölgy aki érintett 2 szer annyi idős mint én.
2016. jún. 9. 15:41
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 egy órát voltál ??Hát próbálok nem parázni csak nem is annyira a szextől félek hanem hogy előtte hogy mennek a dolgok ,mert elég csendes vagyok meghát furcsa ez a szitú nagyon és inkább ezen izgulok nem azon hamár a lovak közé csaptunk.
2016. jún. 9. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen egy órát voltam. Fizetsz szóval nem kell jópofának lenned, ez egy szolgáltatás kezeld is úgy nem meghódítanod kell, arra ott van Deák vagy Szent István. Semmi furcsa nincs neki benne max neked, ő naponta több férfival is kerül ilyen nexusba. Odamész, legyél azért kedves, ha lehet ne p@csöt lóbálva lépj be "most sz.pni fogsz" felkiáltással. Puszi, bekísér, megdicsérheted, hogy miylen jól néz ki így egy száll pinában( általában úgy vannak), némi bájcsevej ( miylen meleg/hideg/sötét/világos van stb). Utána kiveszed a zsét leteszed az asztalra ő előtte, majd nyilván elvisz fürdeni a többit meg majd hozza az élet
2016. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi , hát remélem majd mennek a dolgok a maguk módján ,am nemvagyok ilyen jó pofizó típus csak szimplán normális , bunkó meg ha akarnék se tudnék vele lenni ,nyilván nemolyan mint normál esetben egy lánnyal lenni de ettől én nem tudom másképp kezelni.
2016. jún. 9. 15:58
 8/8 Gábor19... ***** válasza:
100%

Én 23 éves koromban döntöttem úgy hogy ha már sikertelen vagyok a nőknél akkor inkább beprostizok. Piszkálta a fanehogy milyen lehet a szex. Rosszlányok.hu-n böngészve találtam egy fiatal lányt. Felhívtam, csak a keresztnevemen mutatkoztam be, kéreztem tőle hogy mikor tudna fogadni és milyen árban dolgozik... Telefonban csak az utca nevet adta meg, Mégegyszer fel kelett hívnom amikor oda értem. Akk adta meg a pontos címet. Mivel én elötte megfürdöttem itthon, ezért ott nem kellett. Ott bevezetett a szobába, meg beszéltük hogy mit szeretnék, odaadtam a pénzt, aztán elhuncutkodtunk. Full zavarban voltam, de jól kezelte a helyzetet a lány...

Nem volt nagy szám, de azt a 8ezret Megérte az a fél óra:)

2016. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!