Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tennétek, ha huszonévesen is tapasztalatlanok lennétek, megalkudnátok egy kevésbé vagy egy nem vonzó lány mellett vagy keresnétek tovább egy számotokra szép csinos lányt, de lehet ez sokáig tartana?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Az a gond, hogy én még annak a lánynak sem kellenék. Szóval értelmetlen a kérdés.


28/F

2015. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:
Ha az lettem volna elmegyek egy olyan prostihoz aki tetszik.... és vagy türelmesen várok.... bár a megalkuvás már igencsak egyéni dolog, minthogy kinek ki tetszik és miért...
2015. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem megyek bele 18 évesen olyan kapcsolatba, ahol a csaj nem vonz.. nem lenne hosszú kapcsolat.
2015. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bor zoltán ***** válasza:
Nem értem a kérdést,ha tapasztalatlan vagy akkor ne dönteni akarj hanem tapasztalj,mazsolázni akkor akarj ha már tudod neked mire van szükséged
2015. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
nekem lett volna 17 évesen 1 tökéletes de, kilettem bszva.. :/ szerelem nem a külsőn múlik.
2015. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szexre kb a legtöbb làny alkalmas lenne, komoly kapcsolatot pedig úgysem tervezek.
2015. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nagy hülyeség a tapasztalatok gyűjtése, de ez csak az én véleményem. Nekem nem csak szexre van szükségem, nálam az érzelmek is fontosak. Én ezért nem alkudnék meg senkivel. Kíváncsi vagyok ti is hasonlóan vélekedtek e.
2015. márc. 16. 23:09
 8/10 egybaba ***** válasza:
A gyakorlatban a szép lányoktól szoktak elválni a pasik egy kedves rendesért második házassgra. Addigra benő a fejük lágya XD
2015. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szeretnék tapasztalatot szerezni, de mások nem velem.

25f évesen 3 szex, az is pénzért. Csak azért nem voltam több proostinál, mert rossz érzés, hogy ennyit kell fizetnem mindíg azért amit mások ingyen kapnak.

Esélyem sincs randes tapasztalatot szerezni.

2015. márc. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben voltam, és a második taktikát követtem. Bevált. Most is vallom: ezerszer inkább a magány, mint egy rossz kapcsolat. Erős vonzalom nélkül nem működnek a dolgok.
2015. márc. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!