Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Flört a munkahelyen? Meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört a munkahelyen? Meddig van rendben? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Januárban, (8 év otthonlét után) visszamentem dolgozni, 3 gyerkőcöm született közben. Volt egy kollegám anno, akivel már majdnem összejöttünk, de mégsem úgy alakult. Most, hogy visszamentem, újra a közelemben van, még közelebb is, mint régen, és nagyon izgatja a fantáziámat. Sokszor vele álmodom, odabent is elhülyülünk, elég jól elvagyunk.

Sokszor elképzelem, h bezárja az iroda ajtaját, leoltja a villanyt és "elkap", persze semmi testiség nem volt köztünk, se akkor sem most, de nehéz így. Átmeneti ez szerintetek? Tudtok valami okosat tanácsolni?



2016. jún. 10. 11:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

De amúgy melyik okos találta ki, hogy a pénz miatt? Egyik se tehetősebb a másiknál, kvára nincs ehhez köze! Utolsó:

nem csaltam meg!

2016. jún. 27. 09:03
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne csóróbb, vagy nem lett volna az 8 éve, akkor a nem őt választottad volna. Ilyen egyszerű.
2016. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, attól, hogy te (magadból indulsz ki) a tehetősebbet választanád...

Amúgy meg teljesen ugyanannyit keresnek. És ezt onnan tudom, hogy egy helyen dolgozunk, és anno is így volt..De mindegy..

2016. jún. 30. 18:00
 24/25 anonim ***** válasza:
Figyi, itt senki nem veszi be a mellébeszéléseidet...
2016. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Oké, szia :'D


Aki megértette a lényeget, annak köszi a válaszokat, a többiek meg tanuljanak szöveget értelmezni és nőjenek fel, puszi.

2016. júl. 1. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!