Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Ne menjek bele?

Figyelt kérdés

Megbánnám ha alkalmi kapcsolatban veszitenem el? Van egy pasi aki nagyon bejon en is neki. Szexelni akar. Tudja, hogy szuz vagyok. Nem zavarja.


Tudom, hogy kapcsolatba kellene meg minden de a szerelem nem akar jonni, viszont mar nagyon vagyom es kivancsi vagyok a szexre. Nem akarok az "igazira" varni mert igazi nem letezik.

18/L, a pasi 19.



2016. jún. 11. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

nem tudom miért kell leszólni azért, mert kicsit szexelni akar

csináld, amihez kedved van, nem másoknak kell megfelelj szerintem

2016. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azoknak akik itt ri*ncoznak: Ha ri*anc lennek akkor mar nem lennek szuz!

Ha letezne normalis pasi akkor mar lett volna normalis kapcsolatom! De mindig az olyanok talalnak meg akik csak b**ni akarnak stb.

Eleg nehez elkepzelni de nekem is vannak szuksegleteim es nem fogok akar 30 eves koromig varni!

2016. jún. 12. 06:09
 13/16 Deflohelp ***** válasza:
100%

Mivel a szexben mindig benne van a teherbeesés esélye (ami megfelelő védekezéssel jól lecsökkenthető), olyan vkivel veszítsd el, akiben megbízhatsz, hogy ha maradandó nyoma lenne az együttlétnek, akkor is melletted (mellettetek) marad.

Aktuális tudnivalókat találsz, ha a Szexualitás keresőjébe beírod: szüzesség elvesztésével járó

2016. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

"Ha letezne normalis pasi akkor mar lett volna normalis kapcsolatom!"

Ha mindenki szembe jön az autópályán, talán el kellene gondolkodni, hogy te vagy rossz sávban. Egy párkapcsolat két emberből áll. Ha te nem tudsz normális pasit találni, az garantáltan nem a pasik hibája, hanem a tiéd. Ha megnézed ezt az oldalt, millió hasonló állítást találsz, amit sikertelen fiúcskák fogalmaztak meg a csajokról. Nekik is, neked is az a bajotok, hogy nem ismeritek a másik nem gondolkodását, lelkivilágát. Mert az merőben különbözik a tieitektől, ti viszont a saját fejetekkel próbáljátok megérteni őket. Mert lusták vagytok tanulni.

2016. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Vedekezni mindenfelekeppen vedekeznenk. Ez nem is kerdes.


Nyilvan bennem is van hiba, hogy nem jott ossze normalis kapcsolat sose.

Nem allitom, hogy csak a fiuk voltak hibasak eddig. De mindegyik mar az elso vagy a masodik randin szexelni akart. Es csodalkoztak, hogy visszautasitottam oket.

Persze, ezek utan meg jonnek a pletykák, hogy mekkora szajha vagyok. (Mindez csak azert mert nem szexelek veluk az elso talin).

Már nem is akarok kapcsolatot mert látom, hogy ez nekem sose fog osszejonni.

2016. jún. 13. 07:38
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

" De mindegyik mar az elso vagy a masodik randin szexelni akart."

Igen, a fiúk szexelni akarnak. Évmilliók evolúciós öröksége ez minden fajnál, így az embernél is. Nincs ebben semmi rendkívüli. Neki az a dolga, hogy próbálkozzon, neked meg az, hogy eldöntsd, engedsz-e a csábításnak, vagy sem. Ha bejön a fiú, és jól is teszi a dolgát, akkor elveszíted az eszedet, de ha ezek közül valamelyik nem teljesül, akkor ráérsz mérlegelni. Én azt szoktam tanácsolni (saját gyerekeimnek is), hogy ilyenkor tovább kell lépni. A szerelemben észérveknek helye nincs. Vagy ledönt a lábadról, vagy nem ér semmit.

2016. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!