Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szubmisszív csajok mind...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szubmisszív csajok mind szeretik popsiba is? Azt vettem észre, hogy az alárendeltséget kedvelő nők általában szeretik az anált. Igaz ez mindenkire?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltétlenül, de tény, hogy maga az anál már önmagában egy alárendelt szerepet oszt a nőre, nyilván itt az összefüggés, de gondolom vannak nők akiknek ennek ellenére nem jön be a dolog.
2016. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én ugyan nem vagyok szub, ettől függetlenül szeretem az anált, viszont nem érzem magam alárendeltnek tőle. Tehát szerintem nem feltétlenül ezen múlik a dolog. 24N
2016. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem és szub vagyok és nem szeretem az anált. Amúgy nincs olyan állítás ami igaz mindenkire, mindig van kivétel:)
2016. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ne pimaszkodj, mert elverem a kis fenekedet! ;)
2016. jún. 11. 18:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én szub vagyok, de análba sosem mennék bele. Abszolút nem függ össze a két dolog.
2016. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anál, ha a párod jól csinálja... Hát fergeteges. Hatalmasat tudok élvezni..
2016. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem állítom, hogy mindenki szereti popsiba, aki sub, de magamról ezt el tudom mondani. Számomra az anál gondolata is rettenetesen izgató, mert ennyire átadni a testem egy férfinek, hát...az a kevesek kiváltsága, másrészt azért még ma is sok kapcsolatban tabu, ami szintén ad egy pluszt hozzá, ha az nem lenne elég, hogy elképesztően izgalmas az enyhe fájdalommal átitatott feszítő érzés, amikor a párom behatol a popsimba...
2016. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy sub lány azt mondja nem szereti az anált, akkor azért is be kell nekik rakni? :D
2016. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Kb ahogy a 8. Írja.

nem érdekel mit szeret és mit nem,azért sub,hogy azt csinâlja amit én szeretek.

2016. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9-es látom megfogtad a bdsm lényegét :D
2016. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!