Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Időeb hölgyek! Rászoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időeb hölgyek! Rászoktatok mozdulni fiatalabb huszonéves pasikra?

Figyelt kérdés
30, 40 feletti nők válaszára lennék elsősorban kíváncsi. Ez ugyanolyan lehet nektek mint amikor egy 50 éves pasi elkap egy 18 éves lányt, büszkeséggel tölt el titeket, hogy hiába korotok de még egy huszonéves sem tud ellenállni nektek.

2016. jún. 13. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva működik. A huszonéves pasik szoktak rám mozdulni, ami legyezgeti ugyan a hiúságomat, de az égvilágon semmit nem tudok velük kezdeni. Az érett férfiakat preferálom. (Egyébként fiatalabb párom van, de azért nem huszonéves...)
2016. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet összehasonlìtani egy 30 éves fiatal nőt egy 50 éves öregemberrel?
2016. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Rámozdulni" :) Maximum hoszabb diéta után egy habos sütire... Na arra igen és gátlások nélkül mohó élvezettel de szép komótosan érzékien falom fel...

Nem gondolom, hogy többet tuna nyújtani egy szexéhes tapasztalni vágyó fiúka egy korom béli férfinál,-persze aki érzelmileg is toppon van. A fiatal korosztály nem kitartó, mindent akar semmiért és a testet piaci portékánsk tekinti. Vágyat, kíváncsiságot ne keverjünk valódi érzelem gazdag szexel.

2016. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
# 3 tökéletesen megfogalmazta. És bármilyen furcsa is, mi, "idősebb hölgyek" már rendelkezünk tapasztalattal arról, hogy mit képes nyújtani egy huszonéves az ágyban. Ugyanis mi is voltunk huszonévesek. És mivel van összehasonlítási alapom az érettebb férfiakhoz képest, én is a korombeli férfiakat részesítem előnyben. (Odafigyelésben, kölcsönösségben, szexuális kultúrában egy huszonéves meg sem közelít egy harmincas-negyvenes férfit). És bár a fiatalok szeretik azt hinni, hogy állóképességben jobbak, ezt a tapasztalataim alapján cáfolom.
2016. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még nem múltam el 30 de nekem sosem tetszettek a 35 évesnél idősebb férfiak, így sztem majd ha elmúltam 30 akkor is huszonéves pasik fognak kelleni.

Amúgy nem ugyan olyan mint egy 50 éves pasi egy 18 éves lánnyal. Ez am tök undorító mert egy 50 éves már öreg és majdnem 3x annyi idős mint a csaj. Egy harmincas nő meg még nem öreg és ha huszonévessel van csak kb 10 év korkülönbségről beszélünk.

2016. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
# 5: ugye tudod, hogy te is leszel majd 50 éves is?!
2016. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Leszek de addigra már nekem gyerekeim lesznek és férjem. Talán unokám is. Még fiatalabb koromban szeretném megtalálni azt akivel együtt öregszünk meg. Ezt csak úgy elképzeltem hogy ha még a 30-as éveimben is egyedül lennék akkor valószínű nekem a fiatalabb pasik tetszenének. De nem erre vágyom hogy még akkor is egyedül legyek.
2016. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor elmondható, hogy a nők nem olyan egyszerűen működnek mint a férfiak, nincs nálatok "skalp" gyűjtés mint a pasiknál.

2016. jún. 14. 08:16
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8: Fiatalon volt skalpgyűjtögetésem, akkor törekedtem arra, hogy minél "menőbb" pasikat szerezzek meg magamnak. Aztán teljesen lehiggadtam, megtanultam értékelni a monogámiát. Valószínűleg ezért sincs már igényem, hogy magamnak bizonygassam, hogy de jó nő vagyok, mert

-van már elég önbizalmam külső visszajelzések nélkül is

-a párom mellett éppen eléggé nőnek érzem magam, folyamatosan jelzi számomra, hogy értékel, ezért semmi szükségem vadidegen férfiak megszerzésére


Szerintem csak azok a nők gyűjtögetik fiatal fiúk skalpjait, akik nem tudják elfogadni a saját korukat, akiknek alacsony az önértékelésük, akik a meglévő kapcsolatukban nem érzik eléggé nőnek magukat. Én igazából csak sajnálni tudom őket.

2016. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden nő más, akad ilyen is, olyan is. Én sosem gyűjtögettem skalpot és mindig a nálam idősebb pasik vonzottak, a volt férjem 7 évvel volt idősebb nálam, az utána következő partnerem 12 évvel. Szoktak néha fiatalabbak is közelíteni, de elzárkózom ettől, mert nem a nekem való korosztály.

N 39

2016. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!