Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket ez zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket ez zavar (na) szex közben?

Figyelt kérdés

A barátnőtök előjáték közben a szájával is kényezteti a péniszeteket, majd utána csókolóztok.


Engem nem zavarna ha a barátom kinyalna és utána megcsókolna, mert az is az én testem. De ti pasik máshogy vagytok bekötve úgyhogy inkább megkérdezem, minthogy szex közben eltoljon a barátom, hogy ez tabu... :-) köszi


2016. jún. 14. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, de én nem vagyok a barátod miért nem kérdezed meg tőle?
2016. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ez. Én is kinyalom a barátnőmet, majd smárolunk.
2016. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Mindenegyes alkalommal megtesszük ...oda-vissza...

Többször is....Ha a szájába élvezek...lenyeli,és utána csókolózunk...Ha igazán szereti egymást két ember...semmi sem lehet undorító !

53F

2016. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, egyetértek!;-)

Köszi a válaszokat, akkor nincs velem baj h ez szerintem tök normális

2016. jún. 14. 08:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi bajon nincs vele és ha a szájába megyek el utána is csókolózunk,nyalás után neki se okoz problémát.
2016. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sőt. Volt már olyan is, hogy tartottam a számban, nem nyeltem le rögtön, és úgy csókolóztunk.

38N

2016. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is természetes! Szerintem pont az a gáz, aki nem hajlandó csókolózni orál után. A jó szexben nem szabad finnyáskodni.
2016. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
párom miután kinyalt sokszor megcsókol. Miután és lesz--pom ő jön csókért. Ez sztem teljesen normális, akit zavar, az saját magától undorodik. Az más, ha a szádba élvezett.. L
2016. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyet. Spermát derogálna átcsurgatnod a másik szájába aztán vissza?
2016. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Simán előfordul, hogy szopás után tartok egy kis spermát a számban és úgy csókolózunk, a párom egyáltalán nem bánja. Nem undorodik saját magától.
2016. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!