Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujjazas óta (nyalt is ),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjazas óta (nyalt is ), viszket a hüvelyem bejáratánál?

Figyelt kérdés

Miért?


Tiszta volt a keze mert előtte megmosta....de ez fenn áll már két hete kb, és hiába a baktériumölő tabletta....kammilázás..gomba nem lehet mert az nem lehet, nem tudom mi a franc ez


2016. jún. 14. 23:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mármint kúp, nem tabletta
2016. jún. 14. 23:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy gomba nem lehet?
2016. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ujjazastol?
2016. jún. 14. 23:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, összeszedheted a nyilvános wc_n is ...
2016. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig lehet gomba. Miért ne lehetne?

Előfordul, hogy a hüvelyből a csiklóra kerülnek a kórokozók, és mivel más a kinti és benti kémhatás, ott elszaporodik és problémát okoz az, ami belül nem. Nekem is volt már ilyen. (Gomba volt, Canesten hatott.)

2016. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sose ülök le nyilvános budin, még itthon is wc papirt teszek rá
2016. jún. 14. 23:13
 7/11 A kérdező kommentje:

érdekes h régebben , jo az januarba volt mondjuk, 27 en megint megyek nőgyógyra idopontom van


na januarban voltam std vizsgalaton illetve gombat is neztek, akkor is volt ugyanez a problemam, és negativ lett minden eredmenyem


akkor sem derült ki mi ez a f****sz viszketes


pedig olyan igenyes vagyok

2016. jún. 14. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet pont a túlzott igényesség miatt van ez.

Vagy ujjazásnál felsértette, és azért viszket mert gyógyul, de ha szűz vagy lehet azért, mert idegen "anyag" volt hirtelen, és így reagált.

Én például egy partneremtől candidát kaptam el egyszer, és mivel én hordozója vagyok már, bármikor kijöhet rajtam, ha túl sok cukrot eszek, vagy stresszhelyzetben vagyok.

2016. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Minden csajnak viszket a p.nája :D
2016. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok szűz


de elegge zsibog, meg olyan mintha kivulrol maszkalna rajta valami, komolyan...pedig nincs semmi rajta, en nem ertem mi ez

2016. jún. 15. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!