Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok akik nagyon korán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik nagyon korán veszítettétek el a szüzességeteket (13,14,15 évesen) hamarabb lett érettebb a gondolkodásotok?

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm aki 13 éves korában vesztette el,ő annyitt mondott hogy hamar felkellett nőnie,mosott főzött már ennyi idősem mert apa nélkül nevelkedett,bár az összefüggést nemértem :D ezért kérdem:)

2016. jún. 15. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mindig is érettebb gondolkodásom volt a társaimnál.

15 voltam mikor először feküdtem le a barátommal, nagyon jó élmény volt, nem bántam meg. Most 22 vagyok.

2016. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. Mivel 16 évesen szültem is.
2016. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hiszem, hogy lenne összefüggés a házimunka és a korai nemi élet élése között :D

10 éves korom óta mosok, főzök, takarítok, és a mai napig szűz vagyok, nem kérek privit!

2016. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. 15 évesen vesztettem el,nagyon éhes volt már a testem,tomboltak a hormonjaim,kivántam a szexet,viszont agyilag még most sem értem be.
2016. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szexel nem lesz felnőt az ember. Olyanok is vígan dugnak akik 25-27 éves létükre egy eti csigával egyenlő az értelmi szintje.
2016. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 évesen vesztettem el, de semmivel sem találtam magam érettebbnek mint az akkor korombeli lányok. Sőt, utólag egy kicsit inkább felelőtlennek éreztem magam.
2016. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Nem értem, hogy változtatna az ember személyiségén egy farok. Azért ennyire nem fontosak a férfiak :D
2016. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is érettebb gondolkodásom volt mindig is, de ettől függetlenül nem gondolom,hogy ezzel összefügg, mert rengeteg az ellenpélda.

15 évesen vesztettem el, és nem bántam meg (azóta is ő a párom.) :)

23 éves múltam.

2016. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

13 évesen vesztettem el

és más azt mondja, érettebb vagyok a koromhoz képest, szerintem is így van

mondjuk mára már jobban érzem a kor előrehaladtával :)

2016. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a házimunkával függ össze. Hanem az önellátás, felelősségtudat. Apa nélkül tényleg nehéz (higgyétek el, én tudom)

Viszont ez nem nagyon függ össze a szüzesség elvesztésével. Max annyiban h tényleg hamarabb rájön a dolgokra, tud vigyázni magára.

2016. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!