Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csoki került a hüvelyembe....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoki került a hüvelyembe. Gombás lettem?

Figyelt kérdés

Párom meglepett szeretkezés közben egy kis csokival.

Megkértem rá, hogy ne dugjon fel ilyesmit, csak külsőleg alkalmazzuk nyalakodásra de sajnos elolvadt az ujján és figyelmetlen volt, megujjazott csokis kézzel.

Igyekeztem nem ünneprontó lenni, de éreztem hogy ebből baj lesz. Most rá egy napra viszket, érzékeny lett a bemenet, pedig igyekeztem alaposan kimosni.

Most lehet hogy gombás fertőzést kaptam? Már csak ez hiányzott. Mire a nőgyógyászhoz jutok...



2016. jún. 15. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gombát nem hiszem hogy kaptál, esetleg irritálja. Miért nem jutsz el dokihoz? Ha a tiéd épp szabin van, akkor menj máshoz ha nem javul a helyzet.
2016. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak olyan alaposan tisztitottad, hogy kidorzsolted.
2016. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez gomba lesz szerintem, mert a cukor hüvelybe kerülve gombát okoz. már nagyon kis mennyiségben is. ha nem múlik el, akkor canesten kezelés segít valószínűleg. nődokihoz én csak akkor mennék, ha a canestentől nem lesz jobb, de arra figyelj, hogy ne fertőzzétek vissza egymást, tehát a szex addig csak gumival legyen, ha amúgy tabit szedsz.
2016. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A DM-ben lehet kapni hüvelyzuhanyt, nagyon frappáns kis szerkezet, és jól tisztít.

Kaphatsz hozzá tablettát is, ami segít helyreállítani a hüvely ph-ját, érdemes megpróbálni, de nődokihoz kellene szerintem is menned...

2016. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszadóknak, hogy komolyan vettétek a kérdésem és nem kaptam csúfos megjegyzéseket!

Bejelentkezem nődokihoz. Sajnos ahol lakom, legalább 3 hét mire bejutnék a nőgyógyászhoz időpontkérés után (hacsak nem megyek magándokihoz).

Addig kipróbálom a javasolt hüvelyzuhanyt, és canestent.

2016. jún. 15. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!