Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromat imádom. Egyik közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat imádom. Egyik közös ismerosunktol Hallottam h fiatal korában sokat járt prostikhoz, sok alkalmi és hosszú párkapcsola is volt. Ennek ellenére olyan piponya az ágyban. Hogy lehet?

Figyelt kérdés

Nem mondtam neki hogy Hallottam hogy prostizott régen..ez már a múlt...

De szinte csak fekszik és nem túl aktív az ágyban, a mennyiségről már ne is beszéljünk..

40 F

34 N


2016. jún. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
40
2016. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs véletlen nyomtam egy entert, első vagyok.


40 éves korban, hogyha nincs jó genetikája és átlagosan sz@r életmódot folytat (rossz kaja, hétvégente alkohol, mozgáshiány, esetleg cigi, rossz minőségű alvás), akkor a tesztoszteron és más szexuálhormon-szintje elég alacsonyan lehet.


Vagy csak nem érdekli őt annyira a szex, önző.

2016. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy látom őt a szex nem érdekli...
2016. jún. 16. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lelki eredetű probléma. A lányoknak fizetett, de téged ki kell elégíteni, megtartani, ez már nehezebb.


De az is lehet, hogy akkor még macsó volt, és AZTÁN jött egy törés az életében, egy rosszul végződött párkapcsolat, pl.

2016. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt egy válása...
2016. jún. 16. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a prostiknál vagy az alkalmi kapcsolatoknál bármilyen szinten lehet fejlődni szexuális téren? Fogta magát, beledurrantott a csajba, soha többé nem látta, nem kellett foglalkoznia azzal, hogy a nőnek jó e vagy sem.
2016. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!