Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első sexualis élmény? Tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sexualis élmény? Tapasztalatok? Ciki volt? Vagy jó volt?

Figyelt kérdés
Hol volt,hogyan történt milyen volt?

2016. jún. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy nálam jóval idősebb lánnyal volt. 16 voltam ő pedig 21.

Mivel idősebbnek néztem ki már akkor is így igazából azt nem is tisztáztuk, hogy ki mennyi idős.

Egy puszta egyéjszakás kalandnak indult, tipikus szórakozóhelyi ismerkedés. Meghívtam egy italra aztán elvonultunk kicsit kettesben beszéltünk pár szót, hogy szívesen megismernénk egymást aztán 1-2 órát még lent táncolgattunk a "parketten".

Mikor meguntuk, hazakísértem és megkérdezte van-e kedvem maradni. Félve persze, hisz sejtettem mit akarhat, de igent mondtam neki aztán jött aminek jönnie kellett.

Mivel ő már nem volt szűz igencsak belevezetett a dolgokba és nagyon kellemesen éreztük magunkat. Meglepődtem, hogy sokáig bírtam és azon pedig főleg, hogy első alkalommal kétszer is sikerült eljuttatnom őt a csúcsig. Persze neki is engem..

Ezután úgy alakultak a dolgok, hogy együtt maradtunk attól függetlenül, hogy ekkora korkülönbség volt közöttünk. 2 évig voltunk együtt aztán elköltöztek Erdélybe. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, de már csak úgy mint barátok. 😊

2016. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elég gépies volt. Megmaradt a mondat amit a lány mondott "jól nyomod :D" azóta is elmosolygok rajta ha eszembejut. Többre nagyon nem emlékszek, de később kezdtem el igazán élvezni az elején még eléggé arra figyeltem, hogy jól csináljam és nem voltam spontán
2016. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Online tàrskeresőn ismertem meg az elsőt , 5.randi utàn àtjött hozzàm ès lefeküdt az àgyamra , gyertyàt gyujtottam stb , a csòkok hevèben vetkőztünk .. amikor kozolte h megvan neki.. ezert csak cumi lett a vège csàszàrnak èreztem magam , 1 hèt mulva kb pedig beraktam... akkoràt èlveztem a hasàra h megijedtünk ;D mèg én is xd
2016. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly sztorik, első, mázlista vagy!
2016. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szorított a gumi, a lány elélvezett, én meg nem :D Az első kinyalás egy másik lánnyal volt, amikor elélvezett, jobban fel voltam dobódva mint ő.
2016. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dejóók ^·^
2016. jún. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!