Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti voltatok mär ilyen helyzetb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok mär ilyen helyzetben? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül szerelmes vagyok egy nős pasiba,már 2ève. De nem történik közöttünk semmi sem,még csak szex sem. Csak cukkol a szexxel.Úgy érzem kezdek beleőrülni ebbe az egészbe. Nem tudom elfelejteni őt. Mit tegyek? Beszéljek vele?
2016. jún. 17. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Normális, hogy nem történik semmi, mivel nős.
2016. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nős pasi TABU.
2016. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Szüntess meg vele minden kapcsolatot! Ha ez se megy, szólj a feleségének, hogy állítsa le az urát és ő vágjon el minden vonalat!
2016. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Persze beszélj vele egy nős ember is lehet boldog, csak a felesége meg ne tudja!:)21/L
2016. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Te rámentél egy nős pasira, aki csak játszik veled. Egy másik fiú meg biztos oda van érted és rád vár..:)) Klasszikus. Felejtsd el a nős embert.
2016. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Nős pasi tabu?

R u kidding me?:D

2016ot írunk.:)

2016. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
mindegy h hányat írunk.. a nős pasi tabu.
2016. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te belezúgtál, ő meg szórakozik veled (ha valóban "cukkol a szexszel)- gondolom, legyezgeti az egóját.


Ha ilyen helyzetben lennék, egyszerűen tudatosan kerülnék minden olyan alkalmat, amikor összefuthatnék vele - vagy ha ez elkerülhetetlen, mert mondjuk munkatárs, akkor egyszerűen hoznék egy döntést, hogy tabu, mert házas, és tudatosan totál semlegesen kezdenék vele viselkedni, nem venném a célozgatásait, stb.


Az érzéseidet nyilván nehéz uralni, az viszont már döntés kérdése, hogy mibe mész bele és mibe nem.


Én végiggondolnám józanul, hogy mi a legtöbb, amit egy ilyen pasitól kaphatok: alkalmi szex, megspékelve bűntudattal meg azzal a tudattal, hogy neki nem jelentek semmit, csak egy strigula lennék az életében.


Nekem ez nem lenne opció. Tudom milyen érzés, mert én is szerettem már bele nem független pasiba, úgy is, hogy nem volt egyoldalú a dolog, de tartom magam ahhoz, hogy kapcsolatban élő férfi tabu.


Ha a fejedben helyre tudod tenni a dolgot, majd jön más!


Honnan ismeritek egyébként egymást?

2016. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd békén ... Gondolj arra, hogy esetleg miattad fog a gyereke csonka családban felnőni ... Kell az neked? Főleg, ha csak szex lenne és semmi több ...
2016. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Van más pasi is a világon, akibe szintén szerelmes lehetnél. Ha meg nem tudsz magadon uralkodni, akkor meg os érdemled, ha szívat!!
2016. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!