Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról akik társkeresőn szexre mennek és mindent be is vetnek érte?

Figyelt kérdés
Pl. jártam már úgy, hogy valódi lakcímet adott meg a srác, hogy menjek és dugunk, pedig csak vagy 2-3 üzenetet váltottunk és élőben soha nem látott. Nekik mindegy ki csak lyuk legyen rajta? Ez csak szerintem szánalmas?

2016. jún. 19. 10:45
 1/10 A kérdező kommentje:
És van, hogy összejön nekik?
2016. jún. 19. 10:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Ès neked mi a vèleményed azon nőkről, aki szinte ingyen dugnak? 3500-as feltöltőkàrtyàert megdu*hattam volna egy nőt első randin. Ne általànosíts! Nőben ès fèrfiban is van ilyen. Lépj tùl rajta
2016. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lényegre tér, nem akarja húzni az idődet.
2016. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 azt, hogy ri... :D

Nem általánosítottam, mert úgy tettem fel a kérdést, hogy AZOKRÓL a férfiakról, nem az összesről.

2016. jún. 19. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Társkeresőn, mindenki a szexre megy csak ezt néhányan nem tudják.


"Nekik mindegy ki csak lyuk legyen rajta? Ez csak szerintem szánalmas?"


Akkor ezek szerint csúnya vagy.:D

2016. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas. Jól teszik! Használják ki a sok ribit! Tudnak élni. Ennyi.... (N)
2016. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki akar, az foglalkozik veluk es szetteszi a lábát, aki meg nem, az meg nem, ez szerintem ennyi. Nekem is volt ilyen jellegű kalandom es nem bántam meg, sot. N
2016. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kínálat határozza meg a keresletet. 40 éve hazudni kellett a csajoknak, ha rögtön dugni akartunk. Nem volt ebben semmi rossz, a csaj is tudta, mi is tudtuk, hogy csak színjáték az egész. Lefutottuk hát a kötelező köröket, és ment inden a maga útján.

20 éve az volt a menő, ha "egészségügyi numerát" kértünk. Valami ostoba amerikai sorozatban hallották ezt a szöveget, és nagyon bejött nekik.

Ma megint más a divat. Rögtön a tárgyra kell térni.

2016. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én momentán már csináltam ilyet.

A bemutatkozó szövegemben körtelés nélkül ki írom mi a helyzet soha nem hülyítettem, nem az én stílusom. Lehet meglepő számodra, de rendesen van kereslet erre, is a hölgyek körében legyen az független vagy kapcsolatban élő. Bárkire nem repülők rá azért, maradok a saját ízlésemnek megfelelő hölgyeknél. Mivel bőven van választék….

2016. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*kertelés
2016. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!