Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ehhez az álláshoz muszáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez az álláshoz muszáj szexinek lenni?

Figyelt kérdés
Minden hostess szexi, vékony és tökéletes külsejű? Vannak kimondottan elég egyszerű hostess állások, amiket én már nem is neveznék annak pl.: fagyi árulás. Ezekhez is mindenképp szexi külső kell?
2016. jún. 20. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De akkor felteszek neked egy kérdést, józan paraszti ésszel.


Hogy lehetséges az, hogyha elmész egy kávézóba, pékségbe, étterembe, akkor a jobb helyeken az esetek nagyon nagyon nagy részében attraktív embereket találsz? Vajon mások nem pályáztak az állásra, csak a csinos fiatal csajok?:D Persze gondolom, te találtad fel a spanyolviaszt, nyilván ha ilyen egyszerű lenne kártérítéseket kicsikarni, minden buta ember ezzel foglalkozna.


Kíváncsi vagyok a válaszodra. :D

2016. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1) A munkáltatónak nem kell megmondania, hogy ezért nem veszi fel a jelentkezőt. Ha az utóbbi megfelel a munkához szükséges összes többi kritériumnak, akkor azzal már valószínűsítette, hogy hátrányos megkülönböztetésről van szó; a bizonyítási teher így a munkáltatót (vagy bárki mást, aki a fenti tv. hatálya alá tartozik) terheli.


2) Ezen a kérdéseden látszik, hogy közöd nem volt soha a jogi pályához. A jogérvényesülés (illetve annak hiánya) szociológiai kérdés, egy jogintézmény megléte pedig értelemszerűen jogi. Sarkított példa, de remélhetőleg a "józan" paraszti eszeddel így sikerül végre felfogni: a korrupciós bűncselekményeket elvileg büntetni rendeli a törvény, gyakorlatilag alig van ilyen jellegű büntetőper, pedig gyakorlatilag az orvostól kezdve a vizsgáztatókon át a rendőrig mindenki korrupt.


Ha további jogi jellegű kérdésed van, azt privátban felteheted, szívesen válaszolok, hogy eloszlassam a sötétséget, ami a fejedben uralkodik. A kérdést ne offoljuk tovább.

2016. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11. Nem velem vitázol, de azért én is hozzá szólnék.

Valóban 10ből 9 helyen így van.

De ahol így van, hosszabb a sor, lassabban szolgálnak ki, sokszor nem is adnak vissza jól. Vagy ha ilyen eladói munka, akkor csakis a betanított szöveget tudja, semmi mást.

Ellentétben a nem túl esztétikus társaik gyorsabban szolgálnak ki mondjuk egy pékségben, több háttérinfót tudnak a termékekről, stb.

Egyetlen kivételt ismerek, a gyógyszertárak.Ott a szép nő is rendkívül jártas a témában.

Legalábbis hozzám, laikushoz képest.

Amúgy 12. Ha azt mondja a munkáltató, hogy elnézést, az állás betelt, nem tudsz mit tenni. És lehet nem igaz, csak rusnya a pofája a jelentkezőnek, vagy egyéb okból antipatikus. De attól még a kiskapuk remekül működnek, hogy rengeteg a törvény.

Ugyanígy egy már meglévő munkahelyen is, ha ki akarnak rúgni, megtehetik.

Mondjuk megharagszik rád a főnök, és ki akar rakni. Azt mondja indokként és a papíron is az van, hogy "hozzáállás" akkor mi van? Mondhatja hogy kért szombatra, de nem vállaltad, vagy nem dolgozol gyorsan, stb.

2016. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

15ös, jól megírtad a dolgot, én is erre gondoltam, és le is írtam. A munkáltató elmondja, hogy sajnos ezért meg azért nem feleltél meg, és nincs rendszer a pontozásra, hogy azt mondják, hogy az önéletrajzod alapján én 10 pontot érek, ő meg csak 6ot, mégis ő kapja meg az állást. A kedves heraklész kolléga azt emlegette, hogy sok kártérítést lehetne így kicsikarni. Hát ez a része nem igaz, és én csak erről beszéltem. Jöhet a sok jogi blabla, ha ésszerűség nincs a "kolléga" mögött.


És általában az ilyen helyeken több a forgalom, mint ahogy te is írtad. Azt veszem észre, hogy a jól menő helyek nagyrészén szép, fiatal, valamennyire kedves és nem teljesen síkhülye lányokat alkalmaznak, akik lehet, hogy lassabbak, de a férfiak nagyrésze így is menni fog a boltba, és vállalja azt a +2-3 perc sorban állást a péksütiért. Ilyen a világ, a "szexszel" sok mindent el lehet adni. Én is szívesebben megyek olyan helyre, ahol fiatal, csinos lányok vannak, mindaddig, amíg nem bunkóak.


Kapásból vagy 4-5 helyet ismerek -és nem mozgok túl sok helyen- ahol elég rossz minőségű termékeket(pékség, kávézó, cukrászdák)árulnak, amik a helyesen megválogatott staff nélkül-ami fiatal és szép lányokból áll- sehol nem lennének. Így pedig folyamatosan sorba kell állni, és nagyon senki nem bánja, mindig tele van.


Lehet a becsületesség lovagját játszani, csak akkor kapásból a marketinges fogások javarészét ki kell venned a repertoárból.

2016. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok szempontot vesznek figyelembe a hostessek válogatásakor. Alapvetően az "átlagos" lányoknak van a legnagyobb esélye, ugyanis a cégek célja az, hogy semmi ne vonja el a figyelmet a termékről, amit hirdetni szeretnének, ezért nem jó, ha valaki túl feltűnő (pl. a tetoválás, a piercing, a rózsaszín haj stb. mind kizáró ok). Szóval ha csinos, arányos, ápolt vagy és semmi extrém nincs rajtad, az előny.
2016. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"kontextusból kiragadt jogi paragrafusokkal"


Istenem! :DDD Az egyenlő bánásmódról szóló törvény bizonyításra vonatkozó rendelkezései tényleg ki vannak ragadva a kontextusból amikor egy diszkriminációs ügy bizonyítási eljárásáról van szó...

Ja, hogy te vitatkoztál? Azt hittem, hogy csak a tudatlanságodat akartad palástolni némi személyeskedéssel.

De oké, nekem mindegy, kétségkívül jogodban áll így gondolni.

2016. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Heraclius: teljesen életszerűtlen az indoklásod, mert ilyen alapon, ha meghirdetnek egy állást, arra jelentkeznek mondjuk 200-an, abból mondjuk 100 megfelel a kiírásban szereplő összes elvárásnak, akkor mindegyiket fel kellene venni akkor is, ha csak EGY szabad pozíció van?

Még a közalkalmazottak/köztisztviselők esetében sincs így, ahol ugye kötelező nyilvános pályázatot hirdetni. Csak annyi a kikötés, hogy kizárólag olyan nyerheti el az állást, aki részt vett a pályázaton és megfelelt a kiírásban szereplő feltételeknek. Olyan viszont nincs, hogy akkor már mindjárt kötelező is felvenni. Voltam már olyan meghallgatáson, ahol jogász végzettségűeket hallgattak meg, érdekes módon egyik sem indított pert, hogy ő megfelelt a kiírásban szereplő feltételeknek, mégsem őt vették fel...

2016. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

" Alapvetően az "átlagos" lányoknak van a legnagyobb esélye"


Ennek örülök,mert szerintem szép vagyok,de azért nem egy szépségkirálynő. Nem vagyok fullos csaj,hanem csak simán aranyos és csinos. Köszönöm az értelmes válaszokat,amiket tényleg a kérdésemhez írtatok!:)


A veszekedést meg örülnék,ha nem itt folytatnátok,mert ez már nem a segítségről szól részetekről.

2016. jún. 20. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!