Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

10/7-8 de aranyos, cuki, önbizalomhiányos, rib_nckodott párszor már kicsit, butus


10/9-10 flegma, egoista, de nem r_banc, okos



2016. jún. 21. 21:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyforma kategória, mindkettőbe van jó is rossz is. A rosszat az önbizalom hiányosra értem, meg a flegmára. A ri_bancos múltat nem az én dolgom megítélni, ha engem nem csal meg. Még örülök is, ha nem egy jégkirálynő.
2016. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Inkább az 1.


Önbizalom hiány, buliban kavarások elmúlhatnak ha talál egy igazi társat, egyébként aranyos ebből kisülhet valami jó is, de egy egoista flegma nő semmi esetre sem kellene.

2016. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kapcsolódik ez össze, van aki szereti ezt az életmódot, nem is bír hosszútávon egy ember mellett megmaradni.
2016. jún. 21. 23:02
 24/26 anonim ***** válasza:

Ezt így látatlanban hogyan is tudhatnám megítélni? De szerintem a lányoknak van egy ilyen időszakuk amíg rájönnek mit is keresnek a férfiakban aztán ha van egy aki testileg lelkileg megadja ami kell akkor ez elmúlik.


Persze nem ismerem a lányokat, az alapján amit írtál róluk nekem inkább az 1 és semmiképp sem a 2.

2016. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te melyik vagy? A második?
2016. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Előbb még egy farok volt a lábam közt, szóval nem tudom..
2016. jún. 21. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!