Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 33 éves férfi hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves férfi hányszor maszturbál egy nap, ha van párja is?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én párom akár 2-3-szor, de amíg nem megy a kettőnk közti szex rovására, addig nem zavar, sőt, örülök, hogy ilyen nagy a libidója. (A masztik mellett jól teljesít az ágyban, akár naponta többször is.)
2016. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Angol tudósok kutatásai szerint a 33 évesek átlagosan ötször ha nincs párjuk,háromszor ha van. De ez függ a hormonjaiktól kezdve a széliránytól , a holdállástól, valamint a barátnőjük melltartóméretétől is. a 35évesek viszont átlagosan már csak 2-szer. Ez a csökkent tesztoszteronszinttel magyarázható.
2016. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha egy férfinek maszturbálnia kell a párja mellett az elég gáz. Az azt jelenti hogy a csaj nem elégíti ki rendesen. De fordítva is gáz ha a pasi mellett a nőnek kell maszturbálnia. Akkor a Férfi nem teljesít. Nekem sose kell magamhoz nyúlnom a párom tökéletesen kielégít. Neki se kell recsizni mert hamarabb van a számban vagy a puncimban minthogy megtenné ;) 22 N párom 25 F
2016. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egy héten, max. 1x. Ezt az ötször kiverem dolgot sohasem értettem. Én inkább verem 1 órán át is. Ez a 10 másodperc alatt kiverem nem is értem igazán mire jó. :)
2016. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

3-as: Ez a különbség a 25 és a 35 éves pasi és nő között:)


Én 38 vagyok, általában heti 2-3-szor maszturbálok a párom mellett. Napi 8 óra munka meg két gyerek mellett nem igazán van időnk napi rendszerességgel rendes szexre, az ötperces dugás meg nem jön be. Este, mire magunk vagyunk, már mindketten inkább csak bedőlnénk az ágyba. Inkább kiverem gyorsan aztán hetente egyszer megadjuk a módját rendesen.

2016. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gondolom nincs gyermeketek
2016. jún. 22. 14:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Napi 2 + szex 36 F
2016. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

0 és 3 közötti számra tippelnék.


Egyébként kedves #3-as, a szex és a maszti nem ugyan az.

Nekem is régóta van párom és akár mennyi a szex, ha nincs időm néha masztizni, hiányzik kicsit. Mert van, hogy csak az orgazmusra van szükség és semmi más körítésre. Vagy épp gondolatban valaki más testére. Hidd el, a te párod is szokott néha, ha nem is minden nap. Csak nem vagytok olyan viszonyban, hogy tudd. Mert így vélekedsz az egészről.

2016. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, igen és 27 éves nő vagyok.

#8-as voltam

2016. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

"Neki se kell recsizni mert hamarabb van a számban vagy a puncimban minthogy megtenné ;)"


Arany szívem, elég furán nézne ki, ha beugranék a párom munkahelyére, hogy "jöttem lepippantani". Mert ő néha napközben is igényli, amikor nem vagyunk együtt, olyankor kiugrik a mosdóba, két perc alatt kicsapja és folytatja a munkát, aztán este, mikor hazaér, még háromszor megdönget.

Plusz, ahogy mások írták, egészen más élmény a maszti. Én pl. nő létemre ma is masztiztam, pedig tegnap este a párom 3x elégített ki, és várhatóan ma este is ki fog legalább ugyanennyiszer. Viszont én (meg tudomásom szerint a párom is) úgy vagyok vele, hogy minél több orgazmusom van, annál többet kívánok.

2016. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!