Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, ha egy több éves kapcsolatban a férfi más lányok képeit felhasználva maszturbál?

Figyelt kérdés
Szerelmesek egymásba, a nője minden vágyát szívesen teljesítené, de a férfi sokszor mégis inkább a saját kezét és a képeket választja. Néha még a nője húgai képét is előveszi. Vagy hol kezdődik a megcsalás??
2011. szept. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha már uncsi az asszony ez még a leghumánusabb eljárás.
2011. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet uncsi, ha sokszor esélyt sem kap, pedig szeretne mindent megtenni a pasiért? Vagy szerinted mindenképp a csaj hibája?
2011. szept. 23. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ez nem megcsalás, de azért elég nagy pofonnal jutalmaznám, ha szex helyett csinálná, és ráaádásul a családom képeire. Szerintem ez nem normális dolog.
2011. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Akármit hisz is a nő, nem elégíti ki rendesen a férfit, ha az ilyenekhez folyamodik szex helyett, mellett.

Amúgy ez teljesen normális, már egy pár hónapos kapcsolatban is megunható a partner, több év alatt meg szinte biztosan megunja a másikat az egyik fél. Ez sajnos így működik. Az, hogy kinek a képeire maszturbál a férfi, az már egyéni ízlés kérdése, a nő húgainak képére verni nem jelenti azt, hogy meg is csalná velük a párját, csak a fantáziáját izgatnia kell valamivel. Lehet, hogy pont az izgatja, hogy tilosban jár...

2011. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam együttélésben én is ilyne férfival...de ő olyan képekre verte akiket soha nem kaphatot meg isemrősök...

Én is probáltam a kedvébe járni de soha nem voltam megfelelő neki, amikor volt képe mondani hogy za én hajam nem olyan szép mint a volt általános iskolás osztárnőjéé... és utána egyszer rajta kaptam h arra a lány képére veri... hát én költöztem... Lehet én vagyok hepciás...de ő nem járt a kedvemben ezen a téren én akartam de nem érdekltem már...


Nehogy már ilyen pasival maradj!! Hugodra?? Tilos út? Jaj ne! Hosszú távon ez működik? UGye az ő öccse jóképű?

2012. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kor Man ***** válasza:
53%

Néha kell a változatosság, de az hogy a nője minden vágyát teljesítené, nem jelenti azt hogy tudja is teljesíteni. Az hogy milyen képek, szinte érdektelen. A nőnek arra kellene kíváncsinak lennie milyen jelenet zajlik a fejében a kép csak szuggessziós pont. Kell a jelenet összeállításához.


Én is szeretnék sok mindent az asszonytól de nem kapom meg pedig "mindent megtesz" és ezek között nincsen semmi durva. Sőt a minimális elvárásokon belül van valamiért mégsem kapom meg. Így fantáziálok arról hogy megkapom, vagy mástól vagy tőle.


Hidd el sok olyan férfi vagy nő van aki a mellette alvó párja mellett az alvó párjáról fantáziálva intézi el magát, csak azért mert valami apróság vagy nagyobb dolog hibádzik.

2017. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!