Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem majdnem mindennap maszturbál, pedig együtt vagyunk kb.3-szor egy héten. Miért csinálja? Engem ez nagyon bánt. Más férfi is csinálja, ha van felesége?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ha felesége van, együtt éltek, akkor furcsa.


Az én párom addig maszturbált ennyit (napi többször is), amíg össze nem költöztünk, és nem voltam ott vele minden nap. Ilyen esetben szerintem normális lenne, hiszen nők is, férfiak is végeznek önkielégítést akár napi szinten, ez természetes.


Azt viszont nem értem, hogy ha ott vagy neki, akkor miért nem kezdeményez inkább, és miért végez helyette önkielégítést? Szerintem beszélj róla erről, mert ez így nem a legjobb.

2013. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként sértődés helyett lásd ebben a lehetőséget, ha rajtakapod akkor egész egyszerűen szállj be te is, hidd el, értékelni fogja.
2013. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Más férfi is csinálja, ha már van párja, de nem mindegyik. Szerintem, ha kevesled a 3-mat, akkor mond meg neki, hogy maszturbálás helyett inkább szeretkeznél vele. Vagy nem akar terhelni téged több szexszel, vagy egyszerűen másképpen élvezi az önkielégítést. Tudod, a kommunikáció minden kapcsolat alapja, szóval így is-úgy is beszélned kell vele!
2013. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Heti 3 elég kevés, kb. napi három a normális, legalább is nekem :-P

És igen a férfiak maszturbálnak kapcsolatban is. És nem azért, mert nem elégíted ki, vagy mert nem kíván, hanem azért mert a maszturbálás teljesen más élményt nyújt mint a szex. És ez a más élmény hiányzik.

Kb. olyan, hogy szeretek enni, szeretem a pörköltet is, meg a tortát is, de akármennyi pörköltet eszek, egy szelet tortát akkor is kívánni fogok. Mert bár mindkettő evés, de más és más élvezetet nyújt.

2013. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mások nem heti 3x szexelnek, mellesleg miért nem őt kérdezed? Miért nem kommunikálsz vele Rendesen?
2013. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, hogy megválaszolom a kérdést (igen, más férfi is maszturbál), még okot is mondok rá, erre törölteti a kérdező a választ. Hm... Ezért igazán kár volt kérdezni. Ha azt a választ várjátok nők, hogy "nem, más férfi nem maszturbál kapcsolatban", akkor nagyot fogtok csalódni.
2013. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Ne aggódj engem meg valaki lepontozott. Mondjuk az biztos, hogy annak sincs köze a szexualitáshoz és a férfiakhoz messziről sem ... :-P
2013. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válaszok:


1. Azért csinálja mert megszokta.

Nos az nem igaz, hogy egy férfi nem bír ki egy napot sem maszturbáció nélkül, csak ugyebár nem akar. Hogy ez jó vagy rossz az attól függ, Te hogyan gondolod. Egészségügyileg tök mindegy, hogy valaki minden nap ürít, vagy csak hetente egyszer. A túl hosszú idő az ami tényleg nem jó, de az nem két napnál kezdődik. Hogy ő pszichésen mit szokott meg és ezáltal mik az "igényei" az más kérdés, ezt meg kell beszéljétek és ha zavar, akkor valamiféle egyezségre jutni a témát illetően. Nem lehetetlen. Vagy megszokod és kész.


2. Igen. Elég sokan, de változó.


Egyébként ilyenkor törvényszerű, hogy vita alakuljon ki a f@szverést ellenzők és a f@szverők között. Mindig nagyon mókás egy ilyen topik.

2013. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!