Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen szokatlan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szokatlan, hogy szeretek szopni?

Figyelt kérdés

Tényleg ilyen kevés nő szereti és csinálja jól?A partnereim mindig dicsérnek és el vannak alélva,hogy szeretem csinálni és magamtól csinálom:D

20L



2016. jún. 22. 17:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem szokatlan, csak nagyon jó. :)
2016. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon hozzá vagyok szokva, hogy a párom szereti is csinálni, meg jól is csinálja, szóval a számomra ez nem szokatlan.
2016. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
En is igy vagyok... Nem szokatlan... Inkabb kulonleges es remek erzes szerintem mikor latom hogy akit szeretek elvezi. Aki nem az ne csinalja ennyi. En lenyelni is imadom...
2016. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
mért 20 évesen màr annyit szoptàl?bocs ha sértő ,csak úgy hangzott.
2016. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Oh de érdekes kérdés.

Általában akik ilyeneket kiírnak csak arra várnak, hogy megkapják a figyelmet mire ácsingóznak.

Mennyi privátot kaptál? Mennyire kanos a nép?

Főleg így, hogy csak 20 éves vagy.

2016. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Sok a finnyás csaj. Én imádok szopni. Felizgat és be nedvesedek. 22 N
2016. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem szokatlan! Az szokatlan, hogy ezt így nyiltan fel mered vállalni! Sok nő szeret szopni, de nem vállalja fel, és úgy keres pasit, hogy ezt titokban tartja. Majd amikor összejönnek akkor derül ki. Az is, hogy esetleg a pasinak erre nincs igénye (bármennyire is hihetetlen, de ilyen pasi is van!) vagy csak jóval ritkábban. És ez az ami szerintem nem jó! Sokkal jobb őszintének lenni már az elejétől, mint késöbb szembesülni a valósággal, főleg ha az nem szimpatikus nekünk!

F.

2016. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem szokatlan...inkább jó ;) :)
2016. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Kipróbálnám mit tudsz
2016. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ez furcsa,nekem eddig szinte minden partnerem mondta,hogy elég ritka az olyan lány,aki szereti csinálni...hm.
2016. jún. 22. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!