Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen szokatlan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szokatlan, hogy szeretek szopni?

Figyelt kérdés

Tényleg ilyen kevés nő szereti és csinálja jól?A partnereim mindig dicsérnek és el vannak alélva,hogy szeretem csinálni és magamtól csinálom:D

20L



2016. jún. 22. 17:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem szokatlan, én is nő vagyok ,és szeretek orálozni. Szeretem érezni ahogy keményedik a pasi farka a számban!
2016. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%

Én szeretem csinálni :) főleg hogy látom a páromon hogy eszét veszti :)

19al

2016. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Szeresd! Csak ne nagyon reklámozd, mert esetleg sok negatív üzenetet fogsz kapni!
2016. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#13 ez miért lenne negatív?:D
2016. jún. 22. 18:22
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
hat nekem szokatlan 3 komoly kapcsolatbol es 6-7 futo kalanbol osszesen egy egy lany volt aki valoban szerette csinalni mert elvezni. a tobbinek vagy csak kotelezo programkent volt vagy nem is csinalta. f26
2016. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%
Basszus! Én miért nem tudok ilyen nővel találkozni már évek óta? Pedig viszonoznám neki a nyelvemmel! f.
2016. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

#16 :D megértem a problémád...

Egy évvel ezelőttig én is így tettem több alkalommal is, de azóta valahogy engem is elkerülnek a nők és én se tudom az okát :D

30/F

2016. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%
Merre laksz?
2016. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%
én is szeretek szopni és a partnerem meg is volt lepődve neki csináltam először. és azt mondta hogy meglepően jó volt ahhoz képest hogy előzör csináltam. és azóta is szeretem csinálni és tudom hogy ő meg imádja ahogy csinálom :D és szeretek szopni, ő is meg van lepve ezen.
2016. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én is szeretem .. söt .. a mostani párom közölte velem még az elején ,hogy ne is erölködjek mert még senki ek nem sikerült ténylegesen lesz**pja mert ugy akár orákig birná .. hát .. ha olyan kedvem van hogy csinálnám de már fáradt vagyok és örömet akarok okozni neki akkor max 15-20 percen belül elélvez .. És ezt ,hogy a nök nagyrésze titkolja meg a többi azt a pasik szurják el .. nem is kicsit .. ha életemben elöször csinálok valamit ( szüzként minden téren ) és a pasi olyat vágna a fejemhez ,hogy legközelebb ennek neki se fuss mert lusta kinyitni a száját h neki mi a jo nekem is elmenne a kedvem egy életre mert beletörődnék ,hogy nekem nem megy ...
2016. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!