Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a bajuk egyeseknek a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk egyeseknek a női körülmetéléssel? Ha fiúkon végezhetik indok nélkül akkor a nők kisajkait vagy nagyajkait miért ne vághatnák le? Az amúgyis elég gusztustalan és csepet sem izgaó.

Figyelt kérdés
nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nagyon taszít egy olyan punci amiből mindenféle bőr lógicsál, kandikál ki.... nem értem ha a fiúk "esztétikai" körülmetélése elfogadott, ez miért nem elfogadot ha nőkről van szó? Most nem a klitorisz kivágásáról beszélek hanem a kis és nagyajkak megkurtításáról.
2016. jan. 11. 22:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha akarja, akkor palsztikai sebésszel megcsináltathatja bárki.

Amúgy meg a körülmetélés is egy baromság, csak akkor van értelme, ha orvosi okból lett csinálva.

2016. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon vagy tájékozott. Sajnos sok nő elvégezteti a műtétet. Áruld már el a nagyajkak levágását hogy képzelted? Láttál már puncit? :D
2016. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
látni láttam, de nem igen tudom hogy a nagy ajkak miben különböznek a kis ajkaktól. azt tudom hogy a klitorisz az fontos, mert úgy élvezik el a nő, azon keresztül. de ami kilógicsál a punciból az erttentően lehangoló. nekem volt hogy ha ilyen partnerem volt, nem is ment a dolog. legalább is az orális része egyáltalán. bennem az viszolygást kelt, nah.
2016. jan. 11. 22:11
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Költözz át Fekete Afrikába!!!

Ott szokás ez a barbár cselekedet!!!


Beteg vagy az egyszer biztos!!!

2016. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
miért barbár? sokkal szebb így egy punci. nézd már meg ember!
2016. jan. 11. 22:17
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek a kislányos puncik tetszenek.
2016. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 opened paradise ***** válasza:
79%
Retardáltság nem egyenlő fiatalkorú. Hagyjátok már abba!
2016. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A női körülmetélés azt jelenti a gyakorlatban, hogy az afrikai kunyhóban három asszony lefogja a kislányt, amíg a negyedik egy koszos-rozsdás pengével érzéstelenítés nélkül kivágja a lány csiklóját, hogy nehogy élvezze majd a szexet, mert akkor majd biztosan r1b@nc lesz.
2016. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!