Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb mellű nők között is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb mellű nők között is vannak olyanok akik nem hordanak melltartót?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdés olvastam hogy mennyire zavaró ha egy lány nem hord melltartót. Nekem nem olyan túl nagy (85B)de eléggé kényelmetlenül érzem magam ha nincs rajtam sőt általában alváshoz is veszek fel mármint egy nadrágba sportmelltartóban szoktam és pólóban meg felsőben persze nyáron csak melltartó és bugyi de az se mindegy hogy alszok mert a hasamon nem tudok mert úgy nagyon fáj oldalt még kibírom de legjobb háton.
2016. jún. 24. 18:09
 1/4 anonim válasza:
Ne aludj melltartoban, nem egeszseges.
2016. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értettem sose ha alszol minek melltartó?? Nem kényelmes meg nem is egészséges!! Meg pláne ìgy nyáron megizzadsz benne és igénytelen!
2016. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, hogy nem hordok, főleg így nyáron. :)

Szerencsére nem lógnak, és volt, aki meglepődött, amikor mondtam, hogy nincs rajtam, mert annyira nem látszik. :)

Hagyd őket szabadon, sokkal jobb lesz nekik. :)

2016. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában szoktam melltartót hordani, mert néha faj, ha elkezdenek mozogni. Azonban ilyen döglesztő melegben egyszerűen nem vesz rá semmi, hogy a melltartó még jobban melegítsen. Mondjuk néha érdekes a férfiak arcát nézni, ha kiszúrják, hogy nincs rajtam, bár egyáltalan nem a figyelemfelkeltés mindezzel a célom, csak nem bírom ezt a forróságot, ezért nem szoktam ilyenkor felvenni. 20/L
2016. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!