Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar senki élvezetbő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar senki élvezetből lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés
Mindenki azt hajtogatja hogy ezt nem érzi igazi nagy szerelemnek. Miért kellene annak lennie? a szex egy jó élvezet, amíg nincs belőle betegség vagy gyerek, de nem gumi nélkül gondoltam persze...

2016. jún. 25. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
énmár sokszor csináltam ezt, soha nem váltunk el keserű szájízzel.. kell hozzá egy bizonyos érett gondolkodás ez tény..23f
2016. jún. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan? A 21 században te ezt a kérdést komolyan gondoltad mikor mindenki ba*szik fűvel fával?
2016. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
+1 kettesnek
2016. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak veled nem akarnak lefeküdni facosom
2016. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Dehogynem akarnak, a fiúk szinte mind leakarnak a lányokkal. Csak a lányok nem minden fiúval.
2016. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sokan csinálják, csak nem mindenki - és nem bárkivel, hanem csak azokkal, akik számunkra vonzóak, kívánatosak.


vannak, akik könnyedebben kezelik a szexet és beérik az élvezettel, vannak, akiknek fontos az érzelmi kötelék és komolyabb kapcsolat lehetősége is a puszta szexen kívül. mindezek nem feltétlenül csak személy függőek lehetnek, hanem attól is függhet, hogy az illető épp milyen életszakaszában van. sokan fiatalabb korukban inkább kísérleteznek, szórakoznak, aztán megkomolyodnak és inkább stabil kapcsolatot, szerelmet, házasságot, gyereket akarnak. van aki eleve így vág bele az életbe és később kezd kinyílni, mikor rájön, hogy még nem is élt és pótolni akarja.

egyes elméletek szerint a férfiak mind arra lettek genetikailag programozva, hogy ösztönösen minél több nővel szexeljenek, mert a szaporodást ez szolgálja. ugyaneszerint az elmélet szerint a nők meg pont arra lettek programozva, hogy a számukra legtökéletesebb pasit válasszák, akivel a legjobb utódo(ka)t képesek nemzeni és mivel a nő számár a gyereke(i) a legfontosabbak, ezért próbálják az apát hosszú távon magukhoz kötni, hogy az velük és a gyerekeikkel maradjon. a két nem közti ösztönös viselkedés közti különbség pedig állandó konfliktus forrás. persze a civilizáció és a szokások változása elég sok mindent megváltoztatott, így nem mindenki viselkedik teljesen ösztönösen, de a felszín alatt sokakban munkálkodnak az évmilliós ösztönök és nem mindenki képes felülemelkedni rajtuk.

2016. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval,két ember kell hozzá.

A mai világban meglehetősen könnyű ilyen kapcsolatot kialakítani.

Mi most épp lányt keresünk harmadiknak, ez már kicsivel nehezebb feladatnak bizonyul.

2016. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szex akkor jó élvezet számomra, ha olyan partnerrel vagyok együtt, akivel minden téren harmóniát tudok megélni. Ezen a téren nagyon eltér a férfi és a nő szexualitása, ugyanis a férfi a kielégüléskor energiát ad le, a nő pedig energiát vesz fel - és nagyon nem mindegy, hogy kinek az energiáit veszem fel!


Egy időben próbáltam az érzelemmentes szexet, és azt tapasztaltam, hogy számomra semmivel nem nyújt több élvezetet, mint a maszturbáció. Ráadásul bármilyen felszínes is a kapcsolat, azért mégiscsak muszáj kommunikálni a szexpartnerrel, védekezéssel bajlódni, időt szánni a találkozásra, utazni hozzá, vagy fogadni nálam... csupa macera egy üres reszelésért. Akkor már mennyivel jobb egy vibri, ugyanúgy kielégít és nincs vele macera!


Teljesen más egy érzelmekkel teli kapcsolatban megélni az intimitást, az valóban olyan élmény, ami megéri a "macerát" is.


Szóval én már úgy vagyok vele, hogy ha pusztán kielégülésre vágyom, akkor előveszem a vibrátorom, ha pedig az intimitás megélésre, fantasztikus szerelmeskedésre, akkor a párommal élem meg, akit szeretek.

2016. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Testileg ugyan kielégülsz, de érzelmileg továbbra is üres maradsz.A szex is úgy jó, ha mind a két téren kielégülsz.
2016. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8-as remek választ adott. Annyival egészíteném ki, hogy a pasi, noha valóban energiát ad le, ha az imádott nővel közösül, ezt az energiát hatványozottan kapja vissza. Sima dugáskor kiürül a teste, kiürül a lelke, szeretkezéskor viszont feltöltődik.
2016. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!