Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha kopaszodok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kopaszodok és ezért senki sem akar velem járni? Már nagyon kivagyok ettől. -. -

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Borotváld le a maradékot is, gyúrd ki magad, és legyél gazdag! Másképp esélytelen vagy.
2015. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Vannak olyan hajápoló szerek amik "újraélesztik" a hajhagymákat. Próbálkozz meg velük, ha még nem annyira előrehaladott a kopaszodás. Egyébként nem hinném, hogy a kopaszodás miatt nem akarnak veled járni.
2015. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

én is ijen kopaszodó vagyok

de rövidre vágottan imádnak a csajok

de nem vagyok kigyurt se

nem tudom mit szeretnek rajtam :-o :-D :-D

talán a motoros pasi tettszik nekik bennem vagy a jó szex :-o :-D ;-)

2015. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
nem a kopaszodással van a baj, hanem az önbizalomhiányoddal. akinek van egy kis esze, az nem a kopaszságot nézi, aki meg csak emiatt nem jár veled, azzal is baj van.
2015. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig sokan emiatt koptatnak le.
2015. szept. 25. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Hát ha valaki emiatt lekoptat, azt ne bánd...

Engem például egyáltalán nem zavar a kopaszodás (a barátom is kopaszodik), és rengeteg olyan nőről tudok, akinek a barátja, férje kopaszodik, és ugyanúgy szeretik őket.

Szerintem itt más a gond...

2015. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak az önbizalmaddal van baj. Aki emiatt koptat le, azzal nem kell foglalkozni, találsz majd valakit, akit ez nem zavar.
2015. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj hat en se szeretem a kopaszodo pasikat be kell valljam oszinten, apam is kopaszodo meg oszul es nekem nagyon nem jon be. Viszont amikor levagta tok kopaszra a fejet akkor olyan tok menon nezett ki. Szoval sztem probald ki h lenyirod nullassal. Nem csak a jo kinezet miatt, hanem mert ezzel azt mutatod a tarsadalom fele h bevallalos vagy es nem pedig oreg.
2016. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!