Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti engeditek a pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti engeditek a pasitoknak, hogy az arcotokra élvezzen?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után engeditek meg, vagy mitől függ egyáltalán, hogy engeditek-e?

Nektek is tetszik ez vagy csak a párotok örömére hagyjátok?

Milyen érzés, amikor ráspriccel az arcotokra a sperma?

Van-e negatív tapasztalatotok?

Egyéjszakás kaland során is benne vagytok?

Bocsánat a sok kérdésért, de minden információ érdekel, szóval írjatok bátran! :)

Ha kérhetem, a korotokat is adjátok meg!



2016. jún. 27. 12:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a választ, zöld kezet kaptatok mindannyian!


Azt nem értem, hogy egyesek miért szavazzák le azokat a lányokat, akik a kérdésre nemleges választ adtak azért, mert nem szeretik, vagy idegenkednek az arcra élvezéstől. Ez mindenkinek a magánügye, nem lepontozni kell, hanem olyan partnert keresni, akivel megegyezik a szexuális értékrendetek. Nehogy már valaki a saját véleményét ne írhassa le egy olyan kérdéshez, ahol egyértelműen kétféle véglet létezik, és egyik válasz sem helytelen. Csak más! Nem kedvelheti mindenki ugyanazt!



#6 Kíváncsivá tettél! Ha megkérdezhetem, miért állt rajta a sperma az arcodon 5 percig?

2016. jún. 27. 14:32
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem engedem, soha senkinek sem, hogy az arcomra élvezzen, mert szerintem ez megalázó és kellemetlen. 19l
2016. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
engedem de csak az ő örömére. 25l
2016. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen.

Nem tudom, hogy mennyi idő után.. Nem erőltette ő sem.

Felhozta, kipróbáltuk, nem nagy ördöngösség.

Semleges volt... nem váltott ki belőlem semmi.. Meleg volt :D

Nincs negatív tapasztalatom, egyszer belement a hajamba, az nem tetszett.

Nincsenek egyéjszakás kalandjaim.

2016. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Én nem gondolom, hogy megalázó lenne, bár ez a partnertől is függ illetve attól, milyen a kapcsolatotok, hogyan bánik veled közben. De ha minden oké, szeretitek egymást, simán mehet oda is, nincs benne semmi megalázó, számomra.

Egy nőt sokkal jobban és fájdalmasabban is meglehet alázni, mint arcra élvezni,úgy gondolom.

2016. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez szerintem is így van Kedves Utolsó! :) Reménykedtem benne, hogy a nők között is van olyan, aki így látja. Valóban minden a partneren múlik, ha megvan az összhang és a szeretet, akkor nem hinném, hogy megalázó lenne ez a dolog a lány számára. Köszönöm a megerősítést!
2016. nov. 29. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!