Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyire engeditek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire engeditek meg a pasitoknak, hogy bele nézzem a Facebook profilotokba?

Figyelt kérdés
Mindenről tud, még a jelszót is tudja vagy egyfajta magánszféra nektek?

2014. ápr. 22. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
ez nekem magánszféra... de pl tegnap az én FB-mön nézte meg egy haverja profilját.. :D a pasim amúgy sem féltékeny típus.
2014. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudja az összes cuccaimhoz a jelszót...:D De nem szokott turkálni, szal. Sok mindent meg nem találhatna, mert az érdekesebb dolgokról beszámolok : D
2014. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de... mivel nálam jobban senki sem utálja a Facebook-ot, szóval tőlem aztán mindenki azt csinál ott amit csak akar, szarok rá... :-)
2014. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
hogy lehet bele élvezni egy facebook profilba?
2014. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a páromnak megmondtam a facebook jelszavamat, és ezzel a jelszóval mindenhova máshova is be tud lépni. Nem az a turkálós típus, nem nagyon érdekli, hogy mi van a profilomban, és ha be is lépne, arról szólna, ha megkérdezném elmondaná. Ő viszont soha a büdös életben nem adná meg a jelszavát, annak ellenére, hogy én sem lépnék be az engedélye és a tudta nélkül. ( Volt már, hogy elkértem tőle, mert meg akartam nézni valakit, aki engem letiltott, de kíváncsi voltam valamire. Nem adta meg a jelszavát, amikor viszont mentem hozzá, nála beléptem, és megnéztem. ) Nem igazán zavar, neki ez nem fér bele, nekem igen, ez van, el kell fogadni.
2014. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem adnám meg a jelszavamat a pasimnak, de nemhiszem hogy elkérné. Kit érdekel az fb?
2014. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt egy kapcsolat elején tisztázni kell....mi számít privát szférába.

Nekem a telefonom,a levelezésem, a munkámmal kapcsolatos eszközeim az privát szféra...volt belőle visszaélés korábban és azóta így tartom helyesnek. Soha nem voltam közös kasszán senkivel, mindent megbeszéltünk mielőtt megvettük volna és nem volt kutakodás egymás zsebében...korrekt elszámolás az alapja mindennek. Ez nem a bizalmatlanságról szól....sokkal inkább a másik tiszteletéről. Nem azért mondod meg a jelszavad a másiknak,mert szeretnéd, hogy elolvassa a haverjaiddal folytatott beszélgetéseidet.....sokan ezt a bizalom jelének tekintik, pedig egyáltalán nem az. A barátok Neked üzennek és nem a párodnak....olyan dolgokat tudhat meg másról amihez semmi köze!!!

37F

2014. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Párom tudja a facebook jelszavam es osszes mas dolgaimat, enis az ovet,de megbizunk egymasba , nem tudkalunk egymast dolgaiba,nincseneke titkok.Ha mindennap figyelne kivel mit irok,az sem zavarna. Nyugodtan.
2014. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően a virtuális postaláda, a facebook profil, a telefon, a táska, pénztárca privát szféra. Szerencsére erről teljesen egyformán gondolkodunk, úgyhogy nem is kellett megbeszélni. Kialakult és kész. Fel sem tűnt addig, amíg egy családon belüli beszélgetés során fel nem merült a kérdés. Viszont vannak kivételes esetek, amikor sürgősen meg kell nyitni az e-mail fiókot, mert információ kell onnan, stb. Ezért tudjuk egymás jelszavait. De nem érzünk rá ingerenciát, hogy egymás dolgaiban kutakodjunk. A magánvéleményem az, hogy a párkapcsolati problémákról nem a másik facebook profiljáról szerencsés értesülni. Meg nem is a telefonjában található információkból. 25N
2014. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1#, FB-mön?:D ez micsoda?
2014. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!