Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normalis, ha valaki, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, ha valaki, egy ferfi napi 4-szer kiveri?

Figyelt kérdés
Mielott meg jonnenek a kommentek tudnotok kell, hogy nem rolam van szo, tenyleg nem. Van egy ismerosom, szegeny nem egy szoke herceg, eddig egy "komolyabb" kapcsolata volt az is 3 es fel honapig tartott. Eleg maganyos szegeny. Egyszer egyik nap elmentunk iszogatni, es mar nem tudom, hogy lett ez tema, de o azt mondta, hogy oszinten megmondja, hogy o napi 4-szer kiveri, es, hogy nem szegyenli, mert, hogyha egyszer nem lehet szexualis kapcsolata egy novel, akkor mar ez maradjon meg neki. Ti mit gondoltok errol?
2016. jún. 27. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nővel lenne, akkor meg 2-4x dugná meg :D ez nem sok, nagyobb az éhsége...

ha a párkeresésbe ölne bele ennyi energiát, mint a faxverésbe, lehet rég lenne nője :D

egy tipp: randi előtt verje ki, hogy tudjon a nőre koncentrálni és ne csak a szexen járjon az esze...


23F

2016. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt a csajt is a szex miatt bukta el. Nagyon eroltette neki. A srac meg hat, nem egy szepsegverseny gyoztes, ugyhogy lehet ez volt a baja a csajnak. Amugy szuz meg.
2016. jún. 27. 14:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Probalkozik amugy csajozik elvileg Facebookon, csak hat van egy stilusa a sracnak... En birom ot, mert lehet ra szamitani mindig, de nincs szerencseje a noknel... Az a baja, hogy olyan csajokat szeretne felszedni akikkel nincs egy szinten... Elhiszem, hogy minden pasinak egy Kate Upton kell, de neki olyan sosem lesz.
2016. jún. 27. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom ki az a Kate Upton, de biztos...

az a gond szerintem, hogy a srác szexet akar egy kapcsolatból semmi mást...szóval olyan csajt keressen aki ugyanezt várja csak és nem többet...


23F

2016. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Keress ra Kate Uptonra es erteni fogod mirol beszeltem.
2016. jún. 27. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:

hát nekem nem jön be ez a csaj, de kinek mi...

de am ha olyan a személyisége, stílusa akkor simán összetud szedni egy ilyen "tuti" csajt...


23F

2016. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.
2016. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!