Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés az, amikor elélveztek?

Figyelt kérdés

Tudom, nehéz szavakba önteni és leírni, de hátha valaki össze tudja foglalni.


Leírom, hogy pasiként kb. mit érez az ember az orgazmus pillanatában és előtte.


Elélvezni nagyon jó érzés. Olyan, mint egy bomba, ami a fizikai inger (punci, száj, kéz) hatására egyre inkább fel akar robbanni. És ha eljön a holtpont, akkor ez megtörténik és elönt a gyönyör. Ha nagy az élvezés, akkor a lábak is beleremegnek, konkrétan az egész testen átfut egy kéjes, meleg érzés.


Hogy kicsit fizikailag is elmagyarázzam: az ingerlés először magán a péniszen érezhető. Legjobban a makk környékén vált ki jó érzést az ingerlés, nekem speciel a makkom alsó felénél nagyon érzékeny (ezáltal f.a.sz.a, ha ott ingerlik mondjuk nyelvvel), illetve a makk peremén, tehát ahol vége van. Ha itt ingerlik, akkor hamar el tudok menni. Ha viszont az ingerlés során mondjuk a makk kevesebb szerepet kap (ez csak akkor fordulhat elő, ha kézzel csinálom/csinálják, hiszen más esetekben fizikailag lehetetlen, hogy a makkot ne stimulálja valami), akkor tovább lehet bírni.


Az elélvezéshez közeli állapotban ez az egész érzés kicsit átalakul és kiterjed. Már nem csak a pénisz felületén érzel egy bizonyos csiklandozó érzést, hanem az intenzív ingerlés hatására a herék alatt egy szívó érzés tapasztalható, ami már jelzi az orgazmus közeledtét. És itt jön a holtpont. Ha még időben abbahagyják az ingerlést, akkor ez a kellemes, bizsergető érzés a gát környékén elmúlik. Elő lehet hozni sokszor. Ám, ha már nincs visszaút, akkor egy irtó kellemes érzés átélése közben mint egy gejzír, kiömlik a sperma. Ez az érzés egyszerre meleg, bizsergető és ahogy korábban már említettem: a gát környékén olyan, mintha a testünk egyik helyről a másikra szívna át anyagokat és ahogy ez történik, az nagyon élvezetes.


Amit leírtam, abból még nem derül ki, hogy hogy lehet visszatartani az elélvezést. Az első fázisban még meg lehet tenni, hogy a már majdnem orgazmust átélő férfi pár percre abbahagyja, esetleg az ingerlés elfojtása miatt kiveszi a punciból, szájból (stb), és a makk utáni résznél elszorítja a péniszét, ezzel megakadályozva az ejakulációt. Ez az a szakasz, amikor előváladék már jöhet. És ha az utolsó pillanatban fejezték be a kényeztetést, akkor jön is. De van egy holtpont, ami után nincs visszaút. Ilyenkor már a kellő fizikai inger megvolt a pénisznek, a sperma kilövése pár másodpercen belül végbemegy. A holtpontot átlépve ez akkor is bekövetkezik, ha utána már nincs ingerlés.


Összefoglalva: A holtponton túlesve egy biológiai láncreakció játszódik le, és pár másodpercen belül akarva-akaratlanul bekövetkezik a magömlés, ha viszont nem érezte még a pasi a holtpontot, akkor ha abbahagyják az ingerlést, még vissza lehet tartani az élvezést. Nem biztos, hogy vissza fogja tudni tartani mindenki, de fizikailag még lehetséges. Igazából a holtpontig tartó érzések eléggé nyilvánvalóak, szóval időben meg lehet fékezni az ejakulációt...


Egy lány azt írta korábban, hogy mivel a pasiknak "jön is ki valami", emiatt biztos más érzés az orgazmus, mint a nőknek. Azt nem tudom, hogy lányoknak milyen, de az biztos, hogy ha mi sokáig nem nyúlunk magunkhoz vagy hosszú a szex, esetleg sokat iszunk, akkor több sperma jön. Ez jobb érzést is eredményez, hisz ilyenkor többször spriccel a farok, hosszabb ideig tart a gyönyör. Szóval ja, képletesen azt is érezni lehet, hogy kilövell valami. :)


Lányok, ha össze kéne foglalni, mit írnátok, nektek milyen érzés az orgazmus? Bármilyen példa jöhet, érdekelnek a tapasztalataitok!


Kort is írjatok, ha kérhetem!


22/F



2016. jún. 27. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
En egy 23 eves fiu vagyok es hat amikor elvesztettem 14 evesen mindenkit kerdeztem milyen erzes stb es azt mondtak a vilag legjobb erzese leirhatatlan...:D hat csalodtam mert annyira befuttatak hogy nagybb erzesre vartam.. nagyon jo de nem vilag legjobb meg stb! En ugy tudom a noknek jobb erzes
2016. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
Szimplán a nőknek hosszabb ideig tart.
2016. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Önkielégítésnél nem nagy szám.

Szexnél még sosem éreztem.

Szóval nem vagyok elájulva tőle.

21/L

2016. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Még nem ereztem meg sajnos. N
2016. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%

Borzasztó gyönyörűen leírtad, nem győzök betelni vele, szép szókincs és nagyszerű fogalmazás.

Más az orális szexnél és más a szeretkezésnél (legalábbis én így tapasztalom). Tulajdonképpen nekünk is vannak ilyen holtpontjaink, és lehetőségeink az orgazmus elfojtására, én és a párom rendszeresen alkalmazzuk ezt, hogy hosszúra nyúljon a szeretkezés.

Orális szexnél azért más, mert ott nem ilyen robbanás szerű érzés zajlik le, hanem egy kicsit inkább bizsergető érzés. Van amikor már a holtpont felé közelítek, de a párom például megváltoztatja a nyelve helyzetét, vagy más technikába kezd, ilyenkor van amikor visszaesek a holtpontról, és ez a bizsergető, zsibbadó érzés alábbhagy. Amikor odaszorítom a fejét, hogy maradjon egy helyben, és azt a bizonyos pontot kényeztesse, akkor általában gyorsan megtörténik az orgazmus. Ilyenkor egy egyre erősödő érzést érzek, amit ahogy már mondtam, bizsergető érzés kísér, aztán megtörténik az orgazmus, ilyenkor a lábammal általában összeszorítom a barátom fejét. Minden izmom megfeszül, felső test felemelkedik, fej hátrahajlik, és közben remeg az egész testem.

Szeretkezésnél szinte ugyanezek követik az orgazmust, az izommegfeszülés, stb, csak ott az érzés más. Nálunk sokkal nehezebb elérni az orgazmust, és nem mindegy milyen póz, mert mindig mást érzünk. De ahogy a párom egyre gyorsabban üti a férfiasságát a hüvely tetejéhez, úgy egyre jobban erősödik bennem is az érzés, amely már inkább hasonlít egy robbanáshoz mint az orális szexnél, mert jóval de jóval erősebb. Utána általában egy percig fekszek mozdulatlanul, és csak kapkodom a levegőt.

18/L

2016. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!