Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólna egy 53 éves férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna egy 53 éves férfi a szüzességemhez? 18/L

Figyelt kérdés
Első sorban hasonló korú férfiak véleményére lennék kíváncsi. Ti mit szólnátok hozzá, ha egy szűz lánnyal lehetnétek? esetleg tapasztalataitok vannak? a tapasztalatlan lányokat szeretitek jobban, vagy akik mögött van már egy-két menet?

2016. jún. 27. 15:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
én 24 évesen sem örülnék kifejezetten, jobban szeretem az olyanokat akiknek nemkell mondani mit csináljon velem
2016. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
95%
Egy körre jó leszel.
2016. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam közel 53 éves férfival annó. És ő azt mondta,hogyha szűz lettem volna nem foglalkozott volna velem.

Szóval két lehetőség maradt vagy örül neki vagy elhajt! 25/N

2016. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Adott egy konkrét 53 éves férfi, akinek odaadnád a szüzességedet?

Mert akkor meg miért nem tőle kérdezed meg?


Vagy eltökélted, hogy mostantól csak 53 évesekkel ismerkedsz? :D

2016. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Én ugyan csak 43 vagyok, de engem izgatna a gondolat, hogy egy fiatal lány nekem adja a szüzességét. Rég volt ilyenben részem.
2016. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Én elvből nem kezdenék szüz lánnyal a korától függetlenül!

Ugyanakkor nagyon csábító lehetőség lenne egy 18 évessel összebújni.:)

Az biztos, hogy ha levenne a lábamról és az elveimet feladnám, akkor nagyon vigyáznék arra hogy nagyon finoman csináljam, hogy öröme legyen benne...

Aztán meg megtanítanám a szex trükkjeire.

Biztos jól járna velem - átmenetileg.

2016. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
20%
Le se xarják a Férfiak ezt a témát. Nekik az a lényeg,hogy xopj mélytorokkal,és ha lehet,a popsid is told oda dugatni. De Nehogy azt hidd,hogy attól,mert neked ott van még a hártyácskád,majd hanyattvágja magát a megtiszteltetéstől. Kislányként ne öreg rókákkal foglalkozz,hidd el ő már tolt szüzet,és tapasztaltat muffot is. Szerinted melyiktől döglik jobban a légy? Ne légy ostoba..!
2016. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Jöhet.
2016. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
Én csak 36 vagyok, de nem hajtanálak el, az biztos! Inkább bevezetnélek a jó dolgokba.
2016. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%

"Aztán meg megtanítanám a szex trükkjeire."

7-es vagyok. Pont erről beszéltem 😉

2016. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!