Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Hogy jelezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Hogy jelezzen nektek egy nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem van egy férfi ,aki tetszik. Milyen jelekből jöttök rá,hogy a lány szeretne titeket megismerni?
2016. jún. 28. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
odajön, köszön és közli h szeretne megismerni.. tudom nőként nehéz megérteni de ez bizony ilyen egyszerű
2016. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy puncivillantás teljesen egyértelmű ;-)
2016. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Füstjelekből.
2016. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kapd elő a pinádat és told az arcába.
2016. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces nem csak szexet akarok tőle!
2016. jún. 28. 11:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak szóból értek. Tisztelj meg annyival engem és magadat is hogy odajössz és annyit mondasz, mint amennyit az első hozzászóló írt.

Ellenkező esetben félre foglak érteni. :(


23/F

2016. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1.a legegyszerübb ha odamennél és beszélgetés közben elmondod hogy ismerkedni szeretnél.

2.ha nem menne az első ugy so fog tudom mert az túl egyszerű a nőknek akkor keres rá hogy hódíts nő ként rengeteg találat lesz szerintem ebben a témában női részről és némelyik még hasznos is lehet én annyit tudok mondani hogy valahogy közeledni kéne a távolról figyelés elbújással az a baj hogy lehet bejönnél neki csak ha nem közeledsz nem vesz észre

2016. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdeklődj egy picit az élete felől. Család, hobbi, munka. Pl ha közben kiderül egy közös hobbi vagy egy kedvenc étterem stb. célozz rá, hogy elmehetnétek együtt is oda. Ebből már érzi, akarsz valamit tőle. 24/f
2016. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez a menj oda és mond meg dolog bejött már? Úgy értem odajött valaki és megmondta hogy bejössz neki és meg akar ismerni? Mert velem még nem fordult elő. Sőt nem is nagyon tudok olyan nőt aki így "jelel". És szerintem ez így a jó, milyen unalmas lenne ha csak így odajön és elmondja hogy mit akar. Könnyebb lenne de elveszne a varázs :D

Számomra az egyértelműbb jelek közé tartozik, ha többször is megérint pl a vállamon, mosolyog miközben beszélek vele, nevet a történeteimen, keresi a társaságom.

Én legalább is így látom :)

21/f

2016. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pár éve egy rendezvényre voltam hivatalos. Ahogy odaértem, még körbe sem volt időm nézni, amikor odalépett hozzám egy lány, bemutatkozott, és megkérdezte, hogy én ki vagyok. Aztán végigbeszélgettük az egész napot, és az első perctől megszerettük egymást. Én bele is szerettem, amiért ilyen közvetlen és természetes volt, az ő részéről inkább barátság lett, bár elég különleges. Életemben nem találkoztam még ehhez hasonló érzéssel, és ebben közrejátszott az is, hogy teljesen kimaradt az elején az a rész, amikor még érzed, hogy a másik még nem bízik benned teljesen. Ennek 3 éve, és azóta is rendszeresen elmondjuk egymásnak, hogy mennyire örülünk annak, hogy ott aznap teljesen véletlenül találkoztunk. Ezt csak azért meséltem el, mert szerintem a legtöbb férfinek lenyűgöző az ilyen természetesség és nyitottság. Velünk nem kell taktikázni egyáltalán. Persze az sem feltétlen jó, ha egyből az első percben kinyilvánítja egy lány, hogy mennyire odavan értünk. Hadd érezzük úgy, hogy hódítók vagyunk, és nem kiválasztottak :) A pasik nevében mondtam, nem tudom, más mennyire ért ezzel egyet. F34
2016. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!