Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj van velem? Folytassam vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Folytassam vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem itt egy sraccal. Es szexualisan izgatjuk egymast kepek videok es irogatunk is.

Egyre jobban vagyom ra.

Sosem csinaltam ilyent.

18/L szuz


2016. jún. 28. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert ne folytathatnád ha izgat a dolog!
2016. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komolyan mondod? ***** válasza:

Azzal van a baj, hogy ezt megkérdezted.

Magadtól is eltudod dönteni, vagyis illene tudni eldönteni.


Ha egyre jobban vágysz rá, akkor csináld.

Senkinek semmi köze/beleszólása abba, amit csináltok.

2016. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze hogy folytasd,mi bajod lehet? élvezd.
2016. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Gondolkoznom kell rajta.
2016. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Azon még nem gondolkodtál el, hogy mivan ha gondol egyet az illető nem ír többet. Te meg naívan küldözgetted neki a képeidet és a videókat. Az még nem fordult meg a fejecskédben hogy bármikor fel teheti internetre.? Akkor is izgató lenne? Ezek után is vágynál rá miután Megalázott az egész világ előtt? Kicsit gondolkodj el ezen az Internet sokkal veszélyesebb mint hinnéd. 22 N
2016. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!