Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan párok véleményét várom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan párok véleményét várom akik már vettek részt kizárólag egymás előtti szexben másik párral. Milyen volt, megbánták -e stb?

Figyelt kérdés
párok egymás előtti szex vélemények
2016. jún. 28. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Haver mellettem dugta meg barátnőm húgát.

Mind a ketten feküdtünk a csajok meg lovagoltak.

Hugi miatt full sötétben lehetett csak.

2016. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok. És főleg az amúgy Mindenre féltékeny csajok tapasztalataira, h milyen élmény/trauma volt, hogy változott utána a kapcsolat és féltékenység
2016. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fesztiválon egy négyes sátorban a gyerekkorom óta legjobb barátnommal és az akkor aktuális barátnőinkkel.


Nem csak egyszer, hanem több este is. Én oda-oda pislantottam az ő barátnőjének a testére is, ahogy ő is az enyémére, de már előtte megbeszéltük hogy partnercsere vagy ilyesmik nem lesznek.

Azóta eltelt 2 év, voltak más barátnőink is, de nem lettünk ennek a rabjai vagy ilyesmi. Megvolt, jó volt, kipróbáltuk, ennyi volt.


26/F

2016. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy fiatal párral szexeltünk egymás mellett egy francia ágyon. Folyamatosan néztünk egymást! Nagyon izgalmas volt. Majdnem tovább is mentünk, de aztán lejárt a közös nyaralás.
2016. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 János Gilján ***** válasza:
100%

Még 13 évvel ezelőtt átmentem az akkori barátnőmhöz és vittem magammal a legjobb barátomat és az ő akkori barátnőjét. Mindannyian 20 körül voltunk, plusz-mínusz 2-3 év. Úgy adódott, hogy este egy szobában aludtunk, mi a barátnőmmel az ágyán, a barátom és a barátnője mellettünk a földön. A barátnőm közölte, hogy így ne legyen este szex, ne zavarjuk őket, de a barátomék egyszer csak belefogtak egy érzéki előjátékba. Pár percig csak hallgattuk őket, ahogy egyre jobban belemelegedtek, de aztán úgy döntöttem, hogy én ezt nem fogom tétlenül végignézni, én is finoman kezdeményezni kezdtem. A barátnőm rövidesen beadta a derekát és egy fantasztikus szex lett a sztoriból. Mivel még sosem csináltam ilyet, először kicsit furcsa érzés volt mások előtt is felvállalni ezt az intim állapotot, a sóhajtásokkal, a nyögésekkel és azzal a tudattal, hogy láthatnak minket. Viszont ahogy teltek a percek, egyre jobban tetszett egyre izgatóbb lett a tudat, hogy másokkal is megosztom a legintimebb pillanataimat. Néha egymásra sandítottunk, figyeltük, hogy a másik pár hogyan kényezteti egymást, ők is figyeltek minket és ez egy fantasztikus fűszert adott az együttlétnek.

Végül először a barátom élvezett el, én még bírtam volna egy kicsit, de nem akartam kellemetlen helyzetet teremteni azzal, hogy ők abbahagyták, mi meg folytatjuk, ezért pár perccel később én is inkább hagytam magam elsülni.

Számomra nagyon kellemes és különleges élmény volt, amit szívesen megismételnék, de a feleségem sajnos nem nyitott az ilyen megoldásokra. Mindazonáltal nem is vagyok benne teljesen biztos, ha most kerülnék életem párjával ilyen helyzetbe, az most is tetszene 36 évesen, de az biztos, hogy akkor és ott ez életem egyik meghatározó szexuális élménye lett. Kár lett volna kihagyni! :)

2016. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több ilyen alkalom is volt.


Kb 14-15 évvel ezelőtt történt, hogy a párom legjobb barátjával és az ő aktuális barátnőjével elautóztunk pár ezer kilométerre innen egy tengerparti körútra kikapcsolódni.

Este az egyik szobában buliztunk négyesben és kissé mindannyian felöntöttünk a garatra.

A másik lány poénból táncolni kezdett és engem is erre bíztatott.

Legnagyobb meglepetésemre finoman simogatni és lássam vetkőztetni kezdett, ezzel is a fiúkat heccelve. Belementem a játékba, mert egyre bódultabb állapotba kerültem.

Valahogy elcsattant pár csók is, emlékszem ez volt az első élményem egy másik lánnyal. (Később volt még egy csók egy másikkal - egyiket sem én kezdeményeztem.)

Akkor nem volt se izgató, se kellemetlen, inkább nagyon meglepő volt és fura is, de valahogy elragadott a hév.

És bár a lány szép volt, inkább csak a tudat izgatott, hogy a fiúk tágra nyílt szemekkel bámulnak minket, hiszen ismertek és soha nem hitték volna, hogy ilyen showt láthatnak tőlünk.

Végül nem részletezném, mert én sem emlékszem mindenre, de lényeg, hogy lekerültek rólunk a ruhák és kicsit kényeztettük egymást a lánnyal - szerintem egyikünknek sem lehetett túl nagy élmény, így a fiúkat is bevontuk a játékba és inkább a párjainkkal folytattuk egymás mellett egy ágyon.

Úgy rémlik, hogy történt még valami, de a lényeg, hogy valahogy egyikünknek sem volt innentől élvezetes az együttlét azon az éjszakán.

Másnap eléggé fagyos volt a hangulat, volt némi emlékezetkiesésünk is és mindannyian éreztük, hogy átléptünk egy határt, amit inkább nem kellett volna.

Nem igazán beszéltük meg a dolgot, de lassan túltettük magunkat rajta. Egy ideig még óvatosan poénkodtak néha a fiúk rajta, de az utóbbi években szerencsére már nem igazán került szóba ez a furcsa pajzán eset.

2021. jan. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy az eset után kis ideig a párom nagyon féltékeny lett és a viselkedése is nagyon megváltozott - mintha újra a kapcsolatunk kezdeti stádiumában lettünk volna. Abszolút pozitívan hatott rám, mégis kicsit már idegesítően sok volt egy idő után 🤔😆. Ez is elmúlt, érdekes volt, de ugyanígy biztosan nem csinálnám újra.
2021. jan. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy másik alkalommal szintén több mint 10 évvel ezelőtt, szintén bódult állapotban 2 másik párral wellness-ezés alatt egy szobában táncoltunk párjainkkal este hangulatvilágításban.

A közös társas táncból petting, majd sex lett. Eleinte nem sokat láttunk a többiekből, csak ha elfordultunk, mert leginkább háttal voltunk egymásnak mindannyian és amennyire lehetett ruhában maradt mindenki, de ha emlékezetem nem csal, egy idő után párommal lehuppantunk a kanapéra egy másik pár mellé, mikor már nem bírtuk állva folytatni.

Tudom, hogy valamikor itt csókolt meg a másik lány, de szerencsére nem történt más és valahogy kicsit izgalmasabb is volt, mert mindenki tiszteletbenben tartotta a többiek intim szféráját.

A mostani eszemmel jobban izgatna a dolog, biztos, hogy jobban kiélvezném az adott szituációt - de akkoriban, huszonévesen, kevés- és gyatra szexuális tapasztalattal, kellő önismeret nélkül, alkohol erőteljes befolyása alatt még elképzelhető volt számomra, hogy belevigyenek egy ilyen spontán helyzetbe, de most már más a helyzet!

2021. jan. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk hármas volt eddig csupan,de az jól sikerült. Most párral is ki próbálnánk,de szintén egymás előtt.
2021. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!