Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztetek olyan pár akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pár akik eddig csak egymással sexeltek és már jóideje együtt vannak?

Figyelt kérdés
Nem szoktatok arra gondolni, hogy egyetlen egy szemellyel töltitek le teljes szexuális eleteteket és hogy kimaradtok a mások által nyújtott élményeiből ?

2016. jún. 29. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 17 éve vagyunk együtt. És bizony bizony én a gondolatok már túl vagyok. Többször is voltam mással. Sok emberrel beszélgettem már ilyesmiről, illetve ha körülnézek az ismeretségi körömben, nagyon kevés olyan házas/ élettársi kapcsolat van ahol 10 év után még együtt vannak és csak egymással szexelnek. Többször is belefutottam olyan dologba, hogy mindenki meg olt győződve köztük en is, hogy tökéletes család aztán kiderült hogy a ferjnek vagy a feleségnek esetleg mind kettőnek volt szeretője..
2016. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségének érzelmi intelligenciája nem a legmagasabb így szerintem nem is lehet a többség életvitelére alapozni ha valaki magának egy minőségi életet szeretne. Egy minőségi párkapcsolathoz is ugyanúgy kell (érzelmi) intelligencia mint minden máshoz. Kezdjük azzal például, hogy ahol gyerek van ott már sérül a házastársak egymás közötti intim viszonya, mert a gyerek konfliktusokat, fáradtságot, feszültséget okoz ami előbb utóbb a házastársak szexuális életére is hatással lesz. Legyünk őszinték: ezt már statisztikák is kimutatták, hogy a gyerektelen házasságok sokkal boldogabbak minden téren, ha ez tudatos döntés a pár részéről. Több pénz marad, több idő egymásra és kikapcsolódásra, ezáltal harmonikusabb szexuális élet.
2016. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!