Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszhetek a kollégámnak? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek a kollégámnak? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kerültem új munkahelyre. Az egyik férfi kollégámmal már első nap egy hullámhosszra kerültünk, sokat dolgoztunk eleinte kettesben és nagyon jó csapatot alkottunk. Sokat viccelődtünk, sokszor éreztem úgy, hogy flörtöl velem. Aztán komolyabb dolgokról is elkezdtünk beszélgetni, pl. párkapcsolatokról, magánéletről. Mindketten nem rég léptünk egy-egy hosszú kapcsolatból. Én úgy éreztem, hogy tetszem neki és egyre erősebb köztünk a szimpátia, mégsem lépett. Aztán a kollégák elkezdtek minket ugratni, az egyikük szabályosan össze akart minket boronálni, és ekkor ő visszavonulót fújt. Egy hétig került, nem is nagyon köszönt. Nagyon rosszul esett. Aztán ezen a héten újra elkezdett viccelődni és bókolni is, tegnap egész nap a nyakamra járt az irodában, hogy segítsek neki, holott én nem értek az ő munkájához. Ma nem mentem be, erre felhívott, hogy minden rendben van-e. Szerintetek mindez alapján tetszem neki vagy sem? Ha igen, akkor miért nem lép? Ő 30 éves, én 24.

2015. nov. 17. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Digi dugi ahha ahh, ne menj belem nincs zokni


=)

2015. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
100%

igen tetszel neki

mert nem tudja,hogy nálad mi az ábra

adj neki biztató jeleket

néha érintsd meg

nézz mélyen a szemeibe

stb stb stb

2015. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bármi lehetséges! Felnőtt nő vagy el tudod dönteni, hogy pár alkalmas dolgot szeretnél e tőle vagy komolyabbat!

Mindenesetre ő szeretne téged...gondold oda amit szeretnél!

2015. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tetszel neki, ez egyértelmű, de lehet, hogy zavarja, hogy kollégák vagytok.
2015. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat!


2# én is gondoltam rá, hogy esetleg én nem vagyok elég egyértelmű, és talán nem is gondolja, hogy ő is tetszik nekem. De mivel kollégák vagyunk, eddig nem mertem nagyon egyértelmű jeleket küldeni. Munka után volt, hogy elhívtam enni, el is mentünk, mégsem lett belőle randi. Úgy érzem, én a lehetőségeimhez képest kimutatom, hogy tetszik nekem.


3# az nem kérdés, hogy én komoly kapcsolatra vágyom. Mármint nem egy éjszakás vagy összejárós kapcsolatra. Ezért is érzem nehéznek a helyzetet, mert ha még jól is vettem észre, hogy tetszem neki, akkor is lehet, hogy csak külsőleg izgatom, és nem vágyna többre. De ezt hogy deríthetném ki anélkül, hogy kínos szituációba keverednénk?


4# erre én is gondoltam, hogy talán az zavarja, hogy munkatársak vagyunk. De alapvetően teljesen más területen vagyunk a cégnél, ha nem akarnánk, akkor gyakorlatilag soha többé nem kellene együtt dolgoznunk. Ráadásul vannak más párok is az irodában, tehát ilyen jellegű tilalom nincsen.

2015. nov. 18. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jóra vezet keverni a munkát a szerelmi étellel! :)
2015. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!