Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nemrég dolgozni egy új helyen és megtetszett az egyik karbantartó pasi. Amikor odamentem csak érdeklődött honnan vagyok. Aztán lehet bemesélem de azt vettem észre hogy mintha bejönnék neki is. Érdeklődik utánam hogy: miket szeretek, látszik rajta hogy szívesen segít és elmagyaráz mindent munkával kapcsolatosan ha kérem. Mindig fülig mosolyog. Volt h hívták át máshova és azt mondta nem megy mert most velem beszélget, meg nem megy mert most velem ismerkedik. Van hogy rám bízza a dolgait, hogy vigyázzak rá ha neki el kell mennie valahova. Utóbbi időben elkezdte bökdösni az oldalam is ha elmegy mellettem, h csikizzen. Múltkor kérdezte, hogy foglaljon-e helyet a buszon amivel járunk. Meg odajött hozzám hogy szégyeljem magam mert hallotta, hogy ma magassarkúba jöttem és ő nem látta... Aztán műszak után úgy utánam fordult a buszban h megnézze, hogy majdnem elestem zavaromban. Múltkor buszon is mintha engem lesett volna a sötétben.- Hátrafelé, felém nézelődött állandóan. Bejelöltem facen, kíváncsi voltam visszajelöl-e, visszajelölt és elkezdte lájkolgatni a képeimet amin csak én vagyok, több napon keresztül. Én felfigyeltem aztán hogy felesége van és pár éves kisgyereke, ezért csak 1-2 sikerült likeolnom, ameddig észre nem vettem... Eléggé szórakozott pasi amúgy is(mindenkivel viccelődik) azért nem tudom h most csak beképzelem-e? így most már, hogy tudom családos ember, nem "mászok rá" meg ezért is tartom furcsának, hogy lehet félreértelmeztem a jeleket. Szerintetek tetszhetek neki vagy csak jófejnek tart és ennyi?

#vonzódás #családos ember
2015. máj. 28. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel neki,gondolom fiatalabb is vagy tőle

! Ezt úgy gondolom,hogy sok mindenkivel(aki nő) eljátssza,amit veled,pl. csikizés,poénkodás stb.Aztán ha érzi,hogy vevő vagy rá,akkor tovább megy. Ezt viszont ne engedd,még szórakozás és flörtölés szempontjáig sem,mert ugye te sem szeretnél egy olyan férfival flörtölni akinek családja van?

Szoknyapecér!!!

2015. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!