Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb neked, "körülmetélt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb neked, "körülmetélt" pasival szexelni?

Figyelt kérdés
Csak az írjon akinek jobb.

2016. júl. 1. 10:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem; Nagyobb élvezetet nyújt, tovább bírja, fergetegesebb élmény a szex egy körülmetélt pasival, mint egy "normállal"! :)
2016. júl. 1. 10:54
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
1 sokkal szebb 2 nem büdösödik be. 3 sokkal többet érezni a pasiból. 4 sokkal élvezetesebb szopni. 5 a pasi és sokkal érzékenyebb és hamarabb reagál a dolgokra. ;) 6 Sokkal higiénikusabb. Az én párom körül van metélve fenomenális vele a szex... Exem nem volt körül metélve vele nem is volt jó semmi se... 22 N
2016. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, az 1., amit írtál, ok, neked szebb, ez szubjektív, de az összes többi hülyeség, ne haragudj.
2016. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha arab akkor utána csinál egy gyrost, ha zsidó akkor meg rogyásig van pénzzel, igaz úgysem ad belőle :-(
2016. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is szebb egy körülmetélt pénisz na meg valóban nem pállik úgy be, így nyilvánvalóan sokkal szívesebben szopok, mert nagyon kellemtelen meglepi nem érhet.

N25

2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A páromnak eü. okokból lett körülmetélve a farka, még a megismerkedésünk előtt!

L

2016. júl. 1. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
2es válaszoló vagyok. Az én párom is egészségügyi okokból lett körülmetélve 15 évesen. Lé volt tapadva neki... 22 N
2016. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

4: Jó, hogy én pedig a kórházban lettem pár napos koromban körülmetélve, mert az orvosok azt mondták a szüleimnek ha nem csinálják meg, felnőttként esélyesen fitymaszűkülettel kellett volna élnem. Kimentem megnézni magam a tükörbe: Még mindig szőke hajú vagyok, ez mellett pedig a szüleim keresztény felekezetekből valóak, bár én nem gyakorlom a vallást.


Durva hogy a fitymás férfiak milyen lepontozósak.


Egyébként férfiként nekem csak annyit mondtak a lányok többnyire, hogy "váó", azért mert még sosem láttak ilyet legtöbben. Magyarországon elvileg 7-ből csak 1 férfi van körülmetélve.

Nekem a saját fa szom a legszebb, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. És az is biztos, hogy nekem semmilyen extra tisztítási manővert nem igényel, mint a fitymásoknak. Nem kell semmit felhajtani, huzigálni. Ugyanúgy tisztítom mint a bőröm többi 99%-át.


24/F

2016. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó a szőkeség semmit nem jelent zsidó még simán lehetsz ;-).

Amúgy igen elnézést a baleseteseseket, eü. problémásokat és az általam ismeretlen vallású szertartásos fitymaelhagyókat kifelejetettem.

Vicc tudod :-) Szép napot!

2016. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

9: Igazad van, a szőkeség semmit nem jelent. De nem vagyok zsidó akkor sem.


Semmi gond! Ha talán egy picit is túlreagáltam, az azért volt mert láttam hogy normális válaszokat mennyire durván lepontoztak itt.

2016. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!