Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk titeket zavarna az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket zavarna az ha a barátnőtök nem tudja magát eljuttatni a csúcsra?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szoktam, úgymond megpróbálni kényesztetni magam, de gy bizonyos szintig jó, utána meg hirtelen abba marad, a lényeg hogy egyszerűen nem tudok így elélvezni. Mikor párom vagyok orálisan és csiklósan is eltudok menni. Barátom sokszor mondta, hogy megpróbálhatnánk egymás előtt csinálni magunknak...de én mindig nemet mondtam. Egyszerűen kényelmetlenül érzem magam, mivel feszélyez a gondolat hogy másoknak mindenkinek sikerült..én meg nem ismerem a saját testem annyira h jó legyen.:S És a barátom ezt tudja rólam, sosem mondott rá igazából semmit. Fiuk titeket zavarna ez? és lányok közöttetek van még valaki hasonló helyzetben?
2010. nov. 11. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nekem az számít, h én tudjam eljuttatni a barátnőmet a csúcsra.....
2010. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van. Én magamat el tudom juttatni a csúcsra, de a barátom engem nem, pedig 2,5 éve pettingelünk, ill. 2 éve szeretkezünk már.

Szerintem te jobb helyzetben vagy.....

2010. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát azért cserencsés vagy abból a szempontból, hogy nem ismered a saját testedet, és a párod mégis ki tud elégíteni. a legtöbb nőnek először saját testét kell felfedeznie ahhoz, hogy más is ki tudja utána elégíteni.

ha ez ennyire zavar, próbáld meg, hogy tükör előtt önkielégítesz. a tükörben végigtapintod a nemiszervedet, simogatod magad. előbb utóbb rá fogsz jönni, hogy mi is a jó neked.

2010. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, de vennék neki ilyeneket: [link]
2010. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. utolsónak meg a humorizálást.
2010. nov. 11. 09:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, máskor is! :)
2010. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D
2010. nov. 11. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen kényelmetlenül érzem magam, mivel feszélyez a gondolat hogy másoknak mindenkinek sikerült"


Itt a baj, hogy elhiszed a kötelező propagandát.

2010. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés olyan nő van akinek sikerül, sőt abból még kevesebb, akit a párja el tud juttatni a csúcsra.


Úgyh örülj neki, hogy neked legalább az egyik megadatott!

2010. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit sajnálnám, hogy nem megy magának, megpróbálnék segíteni neki, kipróbálni mindenfélét és minél jobban "féltérképezni", G-pontot keresgélni meg ilyesmi. Viszont rendkívül örülnék, hogy együtt megy.
2010. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!