Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom eljuttatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom eljuttatni a csúcsra 5 hónap után? A részletek fontosak. Légyszi olvassátok végig.

Figyelt kérdés
18 éves pasi vok.. cirka 2 évig faltam a nőket. Az adottságaim és a technikám mindig nagy sikert arattak. :) Büszke voltam magamra, hogy már számomra ismeretlen csajszik is tudták, hogy milyen észvesztő velem.. :) Fél éve megismertem egy csajszit, aki valamiért megfogott...Összejöttünk és már másnap lefeküdtünk.. :) Annyit kell róla tudni, hogy ő is eléggé csapodár életet élet.. CSakúgy mint én.. :) Viszont 5 hónap után még mindig nem tudtam eljuttatni a csúcsra.. :S és ez KIAKASZT!!!! Régen mindig kiröhögtem azt ha valakiről ilyet hallottam.. :S Nem hiszem el egyszerűen... Azt mondja nagyon élvezi meg minden és nem tudja miért nem jutott még el oda. :S Viszont én szeretném, hogy jó legyen neki, mert imádom... Az egóm már a béka segge alatt van.. mert már már azt érzem nem vagyok elég jó :S:S Pedig bevallotta, hogy velem vannak élete legjobb numerái :S De nekem ez nem elég... MIT TEGYEK??? CSomó pózt kipróbáltunk, amik nálam eddig mindig nagy sikert arattak... De nála a nagy élvezetnél megáll minden.. semmi orgazmus. :S SEGÍTSETEK :S köszi mindenkinek
2009. okt. 11. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

simogasd a csiklóját szex közben. Ha nyalod, ujjazd is közben. Van néhány csaj, akinek csak úgy megy, ha egyszerre a csiklót és a G-pontot is ingereled.


sok sikert!


18F

2009. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nemtom hányéves a kiscsaj, de ha "ő is eléggé csapodár életet élt" akkor lehet már kiélte magát, vagy egyszerűen volt pasi, akivel jobb volt a szex, csak nem akar megbántani:P de ez csak egy 5let
2009. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Hmm... Két fogalmat említenék neked, mivel úgy látom, te sem tudsz mindent a nőkről. Frigiditás, és nimfománia. A technikáról annyit, hogy mindenki másképp élvezi. Vagy a lánynak van baja, vagy te vagy figyelmetlen. Ezt meg kellene beszélnetek. Lehet, hogy nem is élvezi, csak nem meri neked megmondani.
2009. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi eddig is mindenkinek. Az elsőnek annyit, hogy azt már csináltam.. :) Akkor igaz elment... DE én szeretném az alternatív módon is eljuttatni... Az az igazi szerintem. A másodiknak kizárt h kiélte magát.. Szinte mindig ő tépi le rólam a ruhát.. :) A harmadiknak: a bnőm nimfó :D nem kicsit.. :) De tényleg mindent megbeszélünk... Mindig mindenben őszinte velem.. De ő sem tudja.. Sőt saját hibájának tekinti, hogy nem jutott el eddig úgy.. :S Mellesleg 17 éves. :S Van még ötletetek??? Esetleg vmi olyan síkosító amivel a hatás nagyobb?? Tapasztalatok, vélemények?? :S köszii
2009. okt. 11. 14:42
 5/15 A kérdező kommentje:
jah még annyi ami fontos lehet, hogy azt mondta hogy lehet, hogy nem tudja elengedni magát eléggé.. :S De nem tudom az miért lehet.. :S Sosem látszik rajta, h bármi is feszélyezné.. Nah meg.. Most lehet jól lebasztok.. van is benne valami... Hogy sosem védekezünk.. :S Ez is mondta h aggasztja.. Mondjuk engem is.. De most tervezzük hogy elkezdi használni a Nuvaring nevű hüvelygyűrűt. :S Remélem akkor semmi nem fogja aggasztani.. :S még ötletek?
2009. okt. 11. 14:47
 6/15 anonim ***** válasza:
hát ha nem védekeztek akkor kismillió oka lehet, hogy miért nem tud elmenni: fél hogy terhes lesz, fél hogy elkap tőled valamit, amit te a 2éves csapodár életed alatt szedtél össze, vagy hogy épp te kapsz el tőle valamit sötöbö sötöbö
2009. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mind a ketten csapodár életet éltetetek, és nem védekeztek...gondolom nem te vagy az első akivel nem védekezett és nyílván neked sem ő az első...

Szomorú. Egymás (meg a következő nők, illetve paik) egészségét,életét, kockáztatjátok. Neked meg a legnagyobb problémát hogy nem élvez el...a helyedbe mennék éc vizsgálatra. Gratulálok nektek, egymásra találtatok.

2009. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mellesleg ha csak az egyikőtök élt volna csapodár életet már akkor meglenne az esélye, hogy elkapjátok a halálos AIDS-et, de így.. mintha szántszándékkal meg akarnátok halni...:S hogy ennyire felelőtlenek legyetek ez már nekem fáj...
2009. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ami igaz az igaz :S belátom... De most nem ez a fő gondom... Azt nem említettem, hogy én eddig mindig védekeztem, leszámítva a szűz csajsziknál... És eleinte ő is problémázott sokat, hogy kéne, szóval szinte biztos vagyok benne, hogy ezidáig ő is csak úgy élt nemi életet. De visszatérve az alap kérdésemre... Mit tudtok még hozzáfűzni esetleg? ... Tudom hogy a szexben nem az orgazmus a fő... legalábbis sokan mondják.. DE azért a focit is gólra játszák... :/
2009. okt. 11. 19:08
 10/15 anonim válasza:
Hát én a helyedben nem nevezném magam tapasztalt embernek. Ahogy így leírtad, már látom az okát is, vagy inkább okokat, hogy miért nem megy el. Először is csinálj nyugis körülményt, romantikus hangulatot, ha azt szereti, vagy olyan környezetet, ahol biztonságban van, és nem zavarja semmi. Másodszor, ha nincs elég idő előjátékra, akkor nem lesz közelebb a csúcshoz sem, hiába élvezi, ahogy benne vagy. Az előjátékon sok múlik. Ajánlom, hogy védekezz, menjetek el közösen AIDS, és egyéb vizsgálatra, hiszen vannak olyan bacik, amik szex közben terjednek, és a férfiakon nem okoz tünetet, viszont a nőknél komoly betegséget is okozhat. Az egész lényege, törekedj arra, hogy csak egy dologgal kösd le a figyelmét, csak arra tudjon koncentrálni. Amúgy tényleg ninfo, vagy csak azt hiszi magáról? Ha igen, akkor tudod, miért nem megy el. Azon pedig csak szakember tud segíteni.
2009. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!