Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú lenyomott, és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú lenyomott, és a mellemet, hasamat, illetve a köldökömet kéretlenül molesztálta, akkor erőszak történt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2016. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Rosszul esett?
2016. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Első vagyok, meg is indoklom ha gondolod. Büntető törvénykönyv szerint szexuális erőszak áldozata lettél. Akaratod ellenére, kényszerítettek szexuális cselekményre. Itt a megítélés mindig a bíróságon múlik, hogy az éppen szexuális cselekmény-e, de a te esetedben én ezt 100%-ra veszem. Ha további jogi dologban tudok segíteni, akkor írj bátran, segítek.
2016. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Azért ennyire nem eszik forrón a kását.


Volt behatolás?

Sérülést okozott neked?


Ha nem a válasz, akkor nem bizonyítható, hacsak nincs rá tanú.


Természetesen ettől még tehetsz feljelentést, de ha nincs bizonyíték, nem lesz vádemelés sem.

2016. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A köldökömbe behatolt ujjal, és nyelvvel!!
2016. júl. 4. 22:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magánindítványos bűncselekményről beszélünk, ezért ha az ügyész nem emel vádat, akkor ő is felléphet, mint pótmagánvádló. Szóval ha ő azt akarja, hogy legyen vádemelés, akkor lesz. Első voltam.
2016. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Első: a trollkodásért mi a büntetési tétel?
2016. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

# 6


Az igaz. Rég volt ilyen esetem...

2016. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
A gyengébb nem fizikai hátrányával visszaélni, önmagában is bűn!
2016. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Egyáltalán nem bűn, a legtöbb nő megérdemli az erőszakot. Ne a testet nézd, hanem a cselekedetet. Cselekedhet ugyanúgy nő és férfi is, ez nem testfüggő.
2016. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!