Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet molesztálta az...

Barátnőmet molesztálta az apja, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én (22) és a barátnőm (20) három éve vagyunk együtt,sok minden sz*rt átéltünk, de ez már sok. Apja alkoholista, elváltak a szülei, anyja pszichiátriai beteg, úgyhogy egész jó kis családi háttér. Mostanában úgy nézett ki hogy rendeződik a helyzet, mindketten egyetemre járunk a fővárosba, úgyhogy év közben nincs is semmi balhé. Nyáron viszont hazaköltöztünk, mindketten vidékiek vagyunk, csakhogy ilyenkor kettőnk között 200+ km távolság van. Hétvégente szokott hozzánk járni, mert ő ingyen utazik, és mát péntek reggel el tud indulni, hogy ideérjen mire én végzek a munkával.


Ami történt : csütörtök este bement hozzá az apja félrészegen , elkezdte ölelgetni és csókolgatni , és megkérdezte tőle, hogy megcsókolhatja e a mellét. Persze a válasz nemleges volt, mire az apja elszégyellte magát és kérdezgette tőle, hogy most haragszik e?


Én ezen teljesen ledöbbentem, fejembe szált a vér, már egyből tárcsáztam volna a rendőrséget, viszont barátnőm azt mondta hogy nem mer senkinek sem szólni, mivel anyagilag függ az apjától, és nem akar botrányt rendezni.


Mit lehet ilyen esetben tenni?



2015. júl. 25. 23:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
67%
Szerintem ne szólj bele, abból csak baj lesz. Hagyd, hogy egymás közt lerendezzék az ilyen dolgokat.
2015. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég undorító.Nem tudna hozzátok költözni addig a lány?
2015. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
És akkor minden nap rettegjek, hogy mi lesz?
2015. júl. 25. 23:33
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Barátnőd nem kiskorú, rendezze le, mikor józan az apja.
2015. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de te fiú vagy? A barátja?
2015. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, hát nyilván az...
2015. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, szerinted jó ötlet lenne a párodat az akarata ellenére belerángatni egy konfliktusba? (most túl azon, hogy meg se tudod tenni, hisz nagykorú, övé a döntés)
2015. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
12%
Mielõtt balhét okoznál, légy biztos a dolgaidban!
2015. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos a magyar törvények szerint a nemiséggel összefüggő erőszakos bűncselekmények magántiltványosak, ami azt jelenti, hogy még ha te láttad is, akkor is csak a sértett tehet feljelentést, te legfeljebb csak tanúskodhatsz. Magyarul: ha fel is hívtad volna a rendőrséget, hogy bejelentsd, ott csak azt mondhatták volna, hogy fáradjon be a sértett és tegyen feljelentést.

Ráadásul, ahogy leírtad, az apa tette bármilyen undorító is, nem meríti ki az erőszakos szexuális cselekedet fogalmát, magyarul nincs feljelentési alapotok. Jogilag nem történt semmi. Ezt persze a barátnőd, teljesen érthetően, nem így éli meg, de egy bíróság nem tud vele mit kezdeni.


Az, hogy a barátnőd hozzád költözik, miért vált ki benned folytonos rettegést? Félsz az apjától?


Egyébként én is kíváncsi lennék arra, hogy fiú vagy-e vagy lány, mert valamiért elsőre én is lány-lány párnak gondoltalak benneteket. Amivel egyébként semmi bajom. És mivel ez a kérdés csupán a kíváncsiságunkat elégíti ki, a témához semmi köze, ne érezd úgy, hogy muszály válaszolnod rá. Ha akarod elárulod, mi meg azt gondolunk, amit akarunk...

2015. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
2%
És nem tudja a barátnőd bezárni a hálószobája ajtaját? Az sokat segítene...
2015. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!