Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok, mi volt életete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, mi volt életetek legmelegebb élménye?

Figyelt kérdés
Hogyan kerültetek bele? Mennyire bántátok meg? Élveztétek valamennyire?

2016. júl. 5. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

40 fokos láz 2 évesen :S.. Hát jegeságyba raktak meg minden :S és a dokik segítettek, nem emlékszem rá túlságosan, de nem élveztem szerintem, ki élvezné ezt??

F

2016. júl. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
0%

45C napon autó motor terében szerelni járó motornál


hogyne: élveztem mindenhol csöpögtem:XDD

2016. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
13 évesen mikor Alonso majdnem kipördült.. na az nagyon helyzet volt 17/f
2016. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Haha, nagyon vicces. De mindenki tudja, hogy a meleget most a b.u.z.i ártelemben gondoltam.
2016. júl. 5. 01:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Lefeküdtem egy kidobóval, amikor lekéstem a buszt.
2016. júl. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Megégettem a kezem a konyhában.
2016. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na erre a kérdésre sem remélhetek már értelmes választ...
2016. júl. 5. 09:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, írok komoly választ: egyszer egy haverral (nem túl józanul) győzködtünk két csajt, akiket akkor szedtünk fel, hogy smároljanak egymással. Azt mondták, hogy csak akkor, ha előtte mi is. Vállat vontunk, és megtettük. Betartották az ígéretüket.:)


Számomra teljesen semleges élmény volt, nem szégyellem, de nem is indított be. A cél szentesítette az eszközt.:D

2016. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Ilyen válaszokat reméltem.


És értem. Valszeg a srác elég jó haverod volt és a pia is segített. Eléggé heterók vagytok ahhoz, hogy ne féljetek egy meleg csóktól, mert mit árthat az nektek. De éppen ezért nem is lett vonzó. Szerintem.

2016. júl. 5. 13:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy szobában aludtam egy állítólag meleg osztálytársammal osztálykiránduláson. Nem tudom, hogy tényleg meleg-e, de amikor éjszaka felébredtem, engem bámult. O.o
2016. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!