Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Dugnátok egy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Dugnátok egy terhes csajt?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki hogy áll ehhez

egyedül maradtam pocakosan és nyilván a gyermekem az első de az embernek vannak szükségletei nem tudom van-e értelme így ismerkednek

kellenék-e valakinek


2016. júl. 5. 12:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa egy valaki vagy kérdező, vagy csak trollkodsz nem tudom eldönteni.


Egy állapotos nővel ha összejönnék nem az lenne a kérdés, hogy d.gnám-e, hanem hogy tudom-e, akarom-e vállalni a megszületendő gyereket aki mástól van.


Amennyiben igen akkor a második kérdés már nem merül fel (nyilván igen), amennyiben nem úgy a második kérdés szintén nem merül fel (nyilván nem).


Alkalmi kapcsolat így eszembe nem jutna.

2016. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj de 28 hetesen ne feküdj le bárkivel

Én nekem 2 lányom van férfi vagyok mint a két terhesség alat 39. hétben szexeltünk...

DE nem mindegy hogy hogy.... Itt már nem játszottak a pózok. Sőt 20. héttől nem volt pozolás vagy hátra feküdt és én térdeltem és úgy csináluk hogy a pocihoz ne érjek vagy kutyába...

És igen kell a szex könnyeb tőle a szülés is ráadásul boldoggá is tesz (aki szexel terhesség alatt az nem lesz depressziós terhesség alatt/ után)


Aki meg elhagyott kívánom neki száradjon le a kicsi kukaca

2016. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Ja és kapjon Kankót vagy ADIS-t
2016. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

szerintem azért tartotta gusztustalannak azt ahogy nő a hasad, mert már majdnem akkor lett volna a végén, mint neki a sörhasa és nem szeret veszíteni...


23F

2016. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

nem trollkodok :)

én se fűre fára gondoltam

csak érdekel más férfiak hogy állnak ehhez a témához

és nagyon jól esik olvasni a sok pozitív kommentet


dúlnak bennem a hormonok és csak magamra számíthatok

2016. júl. 5. 12:46
 16/39 anonim ***** válasza:

szerintem sokan megdugnának, de csak ennyit...szóval ha te nem csak szexet akarsz, akkor körültekintően válassz pasit, de sokan sajnos leígérik a csillagos eget is, hogy megfektessenek egy csajt...főleg ha terhes vagy, lehet több a jelentkező, mintha nem lennél, mert van benned "extra"...


23F

2016. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem bőven van jelentkező...

Izgató ugyanúgy egy kismama és ha még tejcsi is...

2016. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
14. Nekem is van "sörhas" a tulajdonomban. Mégsem zavar a természetes dolog, ami a gyerekkel jár.
2016. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de hogy lehet ilyen paraszt a volt párod? Mit gondolt hogy lapos hassal hordod ki a gyereket?
2016. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem... kivéve, ha a feleségemről lenne szó, az természetes. Amúgy sem ismerkednék terhes nővel, kábé mi értelme van annak?
2016. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!