Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Dugnátok egy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Dugnátok egy terhes csajt?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki hogy áll ehhez

egyedül maradtam pocakosan és nyilván a gyermekem az első de az embernek vannak szükségletei nem tudom van-e értelme így ismerkednek

kellenék-e valakinek


2016. júl. 5. 12:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi az undorító?

Az exed, az.... Nem kellett volna gyereket csinálnia.


Én is tartottam attól, hogy milyen kihatással lesz a nemi életünkre a terhességem.

34. héten vagyok, az egyetlen probléma, hogy korlátozottak a lehetőségek, és már nem olyan könnyű mozogni. Ahogy valaki írta, mi is vagy hàton fekve, párom elém térdel és úgy szexelünk, vagy hátulról. De szexelünk :)

2016. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Én imádom, szerintem a legszexisebbek a terhes nők. Volt is részem benne már bőven!
2016. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Az exed baromi gyerekes egy f_sz!

Nem tudja hogy néz ki egy terhes nő?

Mi undorító van egy nagy, terhes pociban?

Vagy ő azt gondolta, hogy örökre úgy maradsz?

Szerintem ez csak egy kifogás volt, hogy el tudjon hagyni, ennyire senki nem lehet egy büdös köcsög!

2016. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten izgatna egy idegen terhes csaj!:)

Ilyenkor minden pózban lehet dugni vagy azért vannak preferáltabb pozíciók?

2016. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
52%

Le lehet pontozni nyugodtan, de ne csak az exét hibáztassátok már. Ki tudja, mi más játszott még közre a szakításban. Minimum egy okos nő az, aki 28 hetes terhesen dugópartnert keres burkoltan a Gyk-n.

4 hónapig voltunk eltiltva a szex minden formájától számomra( még szerencse, hogy apukának találtunk alternatívát :). Majdnem már attól benedvesedtem....ááá mindegy.


Most hagyta ott èlete ételme, kisbaba fejlődik a pocakban és nézzétek meg a kèrdést...még csak nem is fogalmazta diszkrétebbre! Most őt úgy kell dugni, mint a lopott biciklit. Nagyon. Elmegy ám a...

2016. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

A terhes nőknél van egy ilyen dolog: nagyon erősen apát szeretnének keresni. Vágynak is rá, nem csak számításból csinálják (de nem mind, mert amelyik naponta 5-ször hány, annak nincs erre kedve).


És kívánatosak...

2016. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Jezusom....
2016. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most azt kellene írni, hogy persze, szegény anyuka, segítsük mindenben, de sajnos az élet nem ilyen.

Szóval dugni igen, de mivel úgysem lehet belőle hosszútávú kapcsolat, mert más gyerekét felnevelni azt nem akarnám, nem lenne az igazi. A sajátot igen, de másét nem. Ezért aztán szexre jó, de társnak csak akkor, ha elvetetné a gyereket. És ezzel nem vagyok egyedül.

2016. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Szex jöhetne, ha csak ez a kérdés. Nem találom undorítónak, vagy ilyesmi. Sőt, megvan a maga varázsa... :)

De csak ennyi... apuka nem lennék. Na de a kérdés nem is erre irányult!


25F

2016. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
voltam már így (nem az enyém volt a gyerek). nagyon jó élmény volt ;)
2016. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!