Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Végig néznétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Végig néznétek egy szülést? Vagy esetleg van itt olyan, aki látott már? Ugyan úgy kívánta a párját szülés után is?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 13:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nálunk középiskolában levetített egy pap egy szülést...voltak ilyen drog ellenes, meg volt ez a szülés, meg pár durvább videó...

hát még nem tartok ott, hogy közeledjek az apaság felé, de lehet nézni nem nézném, de bent lennék...nem tudom milyen hatással lenne rám...


23F

2016. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mind a három gyermekemnek én vágtam el a köldökzsinórját.


Ebben a mondatban benne is van a válasz az összes kérdésedre.

2016. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
YouTube-on van egy pár ilyen video... Ez mindenkinél más valaki elkezd undorodni a párjátol valaki pedig nem és ugyan úgy kívánja majd a párját. Én is babát várok. Szeretném ha bent lenne velem a párom. De Ő azt mondta bármit kérhetek tőle csak ezt ne.. Mert fáj neki bele gondolni hogy úgy lásson engem hogy szenvedek mert fájdalmaim vannak és tehetetlennek érezné magát mert nem tudna segíteni. Természetesen nem erőltetem rá még van ideje át gondolni. De ha 100% hogy nem szeretne bent lenni velem akkor erre az esetre bent lesz velem anyukám ;) 22 N
2016. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ott voltam végig ...

Semmi gond nem volt még útana pár évig!

2016. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is ott voltam. Ennek az élménynek semmi köze a szexhez.
2016. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Soha.
2016. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ott voltam, nem nagy történet. Viszont látni, ahogy megszületik egy élet, na az leírhatatlanul szép.


33F

2016. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Én fiatalabb vagyok, de simán megnézném, sőt amint kijött a csöppség egyből húznám a kotont.
2016. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló Úgye azt tudod hogy szülés után 6 hétig Tilos a szex! Ki kell pihenni a gyermekágyi vérzést.. Ami azt jelenti hogy általában 6 hétig folyamatosan vérzik egy nő... 22 N
2016. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!