Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális dolog? Van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Van aki ugyan igy érez?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Egy 18 éves lány vagyok.

Véleményetekre vagyok kiváncsi hogy más is volt/van igy,hogy a korosztályomban levő fiúk teljesen hidegen hagynak de idősebb korosztály nagyon vonz. Sokszor ugy vagyok vele hogy velem van gond mert pl. Mikor a barátnőimmel elmegyünk valahova nézik a korosztályunkban levő fiukat hogy milyen vonzók stb. De engem hidegen hagy de egy idősebb férfit láttok az nagyon vonz. Szexuálisan is tapasztaltabbaknak tűnnek egyszerűen vonz.Nektek mi a tapasztalatok? De erre nem lesz esélyem mert kinézetre nem vagyok olyan mint a többi lány vékony.(nem egy túl súlyos de van feleslegem de azon vagyok hogy leadjam a felesleget)

Értelmes válaszokat kérnek ha lehet.

Előre is nagyon szépen köszönöm



2016. júl. 5. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,normális vagy. Idősebb vagyok tőled ,de engem is az érettebb fèrfiak vonzanak!
2016. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Azért egy korombeli srác mégsem tud biztosítani anyagi hátteret, vagy legyen akármi másról is szó.
2016. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyivel idősebb?


F

2016. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az idösebb korosztály alatt nem a 30-as korosztályt érted, akkor szerintem semmi gond. A túl nagy szakadék már problémás lehet. 26/F
2016. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Apakomplexus?
2016. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, kedves kérdező, csak én 25 éves férfi vagyok. :D Mármint vonzanak az idősebb hölgyek. 30 alatti nővel még nem is volt dolgom igazából, szóval fogalmam sincs, milyen egy korombélivel vagy épp egy fiatalabbal. De annyit hozzátennék, hogy én nem az alakot nézem. Az arc számít és mindenekelőtt a személyiség.


25/F

2016. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az egzisztenciájuk vonz vagy a tudat hogy tapasztaltabbak. Pláne ha volt már dolgod idősebb férfival. 36F
2016. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is a 30-as pasikra bukok.


83F

2016. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák és kinek mi jön be !

Engem meg a fiatal lanyok jönnek be !

2017. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!