Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog? Hol keressek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog? Hol keressek?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy vagy perverz vagyok vagy nem, de én nagyon szeretem rendesen (kicsit erőszakosabban) megadni a partneremnek, ami jár. (Keményebb szex, hajhúzás, fenekelés,stb.)


Hol találhatnék olyan lányt,akinek ez bejön?



2016. júl. 5. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt is vannak ilyenek. Egy csomószor olvasom.


Én pont hogy dominánsz nőt keresnék.


23/F

2016. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, sok nőnek/lányak bejön ez. Beszéltem már nem eggyel, akinek ez bejön... Nekem, mint férfinak szintén bejön és szerintem ez normális. Bár én azért szeretek szeretkezni is, nem csak kefélni. Itt bőven találsz olyan csajszit is, meg a net rejtett bugyraiban... (pl szextárskereső)


25F

2016. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
27F
2016. júl. 5. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán találsz ilyen lányt, a legtöbbnek ez bejön. :) Szerintem az a ritkább,ha a nők a dominánsabbak az ágyban.
2016. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A "perverz"nevű tulajdonság mindenkibe megvan. Persze mindenki máshol áll a skálán. Tudományos nevén "libidónak" hívják.
2016. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az erősebb szexet, sokan vannak ezen az oldalon, szerintem normális dolog. Ha eleve csak szexet akarsz, akkor szerintem ezen az oldalon is találsz válalkozó szellemű nőt, illetve társkeresőkön szintén.
2016. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van hidd el. Én is ezt kedvelem.:)

17/L

2016. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én isnagyon kedvelem!17/l
2017. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!