Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hagyjam a francba ezt az...

Hagyjam a francba ezt az autószerelőt? Ha ennyire nem érdekli a dolog, keressek mást? Vagy minden szerelő ilyen?

Figyelt kérdés

Rossz a kocsimba a lengéscsillapító, elvittem megnézte, auzt mondta megtudja csinálni kerít alkatrészt.

Feljegyezte, felírta a telefonszámom, meg is csörgetett jó számot adtam meg.

És eltelt 3 hét és semmi reagálás!

Szerintem ennyi idő alatt külföldről is hoznak alkatrészt, főleg egy átlagos kocsihoz mint az enyém!


Most telefonáljak rá, hogy mivan, vagy hagyjam a francba, keressek másik szerelőt, ha ennyire leszar engemet?



2014. szept. 23. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég durva, ilyenkor azért meg szokták mondani, mennyi idő az, amire számíthatunk. Én rákérdeznék telefonon, hogy áll a dolog, mondjon egy konkrét időpontot, mikor lesz kész. Ha nem tud, vagy hosszú időt mond, keresnék másik szerelőt. A 3 hét szerintem sok.
2014. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van, hogy délután kettőkor rendelte meg az alkatrészt, és négy órakor mehettem érte... még ha külföldről is kéne behozatni, amit kizártnak tartok egy átlagos kocsihoz, akkor is maximum egy hét... Szerintem nem is érdekli.
2014. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:

elfelejtkezett rólad,hátrébbsorolt,nem érdekled.

ha ez zavar akkor keress mást,néhány órás munka az egész,az alkatrész 1 nap alatt beszerezhető.

2014. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Hozd el az autót, mert az ilyen szerelőnek a munkája is olyan.

Különben nem is muszáj otthagynod az autót, hiszen rossz futóművel még éppen lehet járni, ha eddig is jártál. És ha megjön az alkatrész, a csere 1 óra max normális szerelőnél (ok egy Audinál több kell).

2014. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
53%
az még a legelképesztőbb rémálmaimban sem szerepelt hogy otthagytad az autót!ugye nem hagytad ott?ilyenkor szokták kicserélni a jól működő alkatrészeket rosszra,többszázezres kárt és rengeteg bosszúságot okozva.
2014. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak elfelejtett biztos.
2014. okt. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!